Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Хвала судији из Мађарске. :bigblue:

 

Генерално, једино је Жилетов гол био производ фудбала, остало све грешке.

 

Петровић везе нема, а без левог бека нема озбиљне приче.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dođ da te ĆOKIm i oprostim ružnu prošlost

 

 

 

JESI igrao x2

PIČKO?

 

 

BABOVIĆ POTOPIO DVA SPLAVA JEBO

JAMi i onu

BUBU MIRANOVIIIĆ

 

 

DAJ DINAMO ZA SRPSKU NEJAČ

 

normalno da sam igrao, kao sto sam i rekao, ne bi ovo dobili do ujutru da ovi nisu onako kardinalno gresili, 11 protiv 11 partizan nema sanse kao sto se i videlo, ali nema sta da se zameri, pobeda zasluzena, igraci se borili, zivkovic bog, bozonov bi morao vise da pokazuje a brazilac mi je negativno iznenadjenje, mnogo je kiksirao tj spor je...partizan za klasu jaci od zvezde nazalost, vojvodina ce kao i uvek biti 3-4. mesto, seljacki tim koji nikad nista uraditi nece

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da se mnogo pljuje po malom petroviću, mislim ne baš zasluženo. veliki potencijal vidim u igraču, u revanšu sa rumunima nije ima baš dan, ali ni fabrisio nije stamena tvrđava, a o ne postojanju pomoći iz veznog reda da ne pričam. razuđene kizine linije do bola.

možda nije u ovom momentu na potrebnom nivou za iskušenja koja čekaju partizan, ali obećava sasvim dobrog igrača u bliskoj budućnosti - ukoliko ne počne da truli na klupi konstantno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim Petrovica brata, ima potencial...ali bas zna da bude krater u odbrani

 

AL jadie bes, nekie urnebes...daemo protivniku desnu stranu fore i ebemo ih na gol vise...Kizo, u tebi NEKA SVER VLADAAAA...ZGAZIII IH SVEEEEEEEEEEEEEEEEE

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...