Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Rekoh ja da ce Bate da kida bodove u grupi...doduse, ne svoiom igrom, nego bravuroznim postavljanjem (prezivece samo) Scensnog...koe prevare igrau i igrale su u tom Arsenalu, nie Skalu lako

 

Kako bih polupao facu Smitu i Krameru...da vise pretrci onai satirani pedercic Kampl, od ovog vainog reprezentativca Nemacke...nek se picka tornja u Menhengladbah, protiv svog kluba e zatezao i igrao na krv i noz kace odlucivalo prosle godine ko ce biti treci, a sace setka po terenu...gnjida

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, dobro...dolaze na scenu mladzi, brzi igraci, vihorna krila...ni neki tamo Kristal Palasi i Svonsii nisu vise tolika burania...Aiu, Montero, Bakari Sako, cak i ebeni Janik Bolasi, nisu za potcenjivanje...sklone loptu, sprint i udri...nisam gleao mec sa Portom, ali osecai za filing mi kae da e cuvao brata nairodjenieg Brahimia, koi bi komotno u Premieru bio medju naiboljim krilima/ataking midfilderima...mora da e imao muke vaskolike sa njim, nie mu ga lako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko krs odigrala Sevilja, bas razocaravajuce. Ali odlican je Juve, svejedno, bas mi drago, onaj mali midzet novi ubija kako igra decko.

 

Odlican je Juve u LS, neka zaigraju tako i u prvenstvu. Neuporedivo su bolji kada igraju Morata i Dibala, nema tu mesta za ustasu. Kedira me iznenadio, odlicno je odigrao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jos da se igra, rano je za prognoze. Ako Juve nastavi ovako i uigraju se do kraja, ima sanse da stigne prednost. Realno imaju ubedljivo jacu ekipu od bilo kog italijanskog kluba.

 

Juventusu od prosle sezone najvise fali Tevez. U utakmicama koje sam ja gledao ove sezone (doduse nisam mnogo ni gledao), zavrsnica je najveci problem. Tako je i juce bilo, napadali su ko ose, stvarali sanse, a zavrsnica tanka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde slabiji...ima mnogo vise kvaliteta i duzu klupu nego prethodne sezone. Istina, izgubili su sa Vidalom i Tevezom mnogo (sa Pirlom realno nisu izgubili mnogo, jeste on majstor u momentima bio i dalje, jebiga fudbalski genijalci ne gube to, ali objektivno prethodne dve sezone je bio los, pogotovo proslu sezonu gde je bio ocajan) ali doveli su mnogo vise. Problem u Juventusu trenutno je sto nisu jos uvek uigrani, pa oni su 5-6 igraca doveli u poslednjih nedelju dana prelaznog roka. Ja Juventus pratim 20 godina, i na pamtim kada su doveli toliko igraca i toliko love spucali. A realno, doveli su sve kvalitet do kvaliteta. Jedino mi ovaj Ernanes kara banana, to je najveci problem, sto nisu nasli adekvatnog kreativca.

 

Sto se Rome tice, mozda je i istina ovo sto kazes, ali to vise govori o timovima pre ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...