Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Jedva cekam da za 10 godina stasaju nove yumetal generacije koje nece nabijati na nos Kokinshtajnu kako je nekad bio cigan.

 

ne ne, treba to da se pominje, mora da se vidi da su snaga volje i grobarski duh jači od ciganske bolesti, da organizam može da se bori protiv toga

 

jedva čekam sledeći derbi

nikad naloženiji Cigani, evropska Zvezda, kurac palac, a sa druge strane nas 10 hiljada iskompleskiranih manijaka sa krvavim očima u 14 frakcija

Edited by Underkuruz
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva cekam da za 10 godina stasaju nove yumetal generacije koje nece nabijati na nos Kokinshtajnu kako je nekad bio cigan.

 

Potrudicemo se da im prenesemo... Ja prvi nisam bio tu kad je metamorfoziro, doduse postojao je nalog, al' nisam dolazio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi bila steta ni da sada ne dolazis.

 

Jedva cekam da za 10 godina stasaju nove yumetal generacije koje nece nabijati na nos Kokinshtajnu kako je nekad bio cigan.

 

Oooo itekako ce mu nabijati, veruj mi na rec.

 

a sa druge strane nas 10 hiljada iskompleskiranih manijaka sa krvavim očima

 

Tacnije, 9999 iskompleksiranih manijaka i 1 iskompleksirani navijacki maloumnik.

 

Doduse, taj jedan nece ni biti na tribini, on krvave oci dobija samo kada sapun zameni slaninom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav blickrig junajteda, svasta je juve promasio moralo im se obiti o glavu

 

koja me tuga uhvati kad vidim da sahtjor onako pukne, a ljudi igraju kao vanzemaljci

istocnoevropska barselona

 

koja je nesreca poterala zvezdu da bude s onim azdajama u grupi

u bilo kojoj borili bi se za prva dva mesta, a dosad bi makar osigurali LE

uefa mafia

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...