Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

i ja mislim da ga je colo pokusao sakriti do pred samu utakmicu,jer potpuno dugacije ide udvajanje za njega i za vilju,ali sto mislim da barsu ne vode toliki amateri da nisu do sad i jedno i drugo uvjezbali.nema vise saha nocas,preveliki je rizik colou da ide na sto manje golova,mislim da ce ih napasti pa ako im uvali koji onda da se malo zatvore i da ih biju do kraja.u svakom slucaju nadam se nakantavanju separatista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ste doktori i prognozeri? :) Kakva dominacija, cigani su imali srece da ne prime jos 4-5 komada. Prizeljkivao sam ovo finale, sad jos samo da Atletiko smogne snage za jos jedan korak i slavicu ko da je Zvezda osvojila.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сестрић заузео комп, другар ме ложи порукама.

Кад рече 0-1, рекох Гвардиола кад ти се закунем...кад ето стиже порука да су изравнали.

Онда ме ложи како Јунајтед води и ја се одмах сетих Кокија како је васкрсао и по други пут међу нама.

Дође ми на памет и Благоје...срећом па је била ложана.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam ipak ja dao neku najbolju generalnu prognozu rekavši da Učkutd nikad,to kategorički tvrdim,neće osvojiti pet titula evropskog šampiona. Síroti Kuruz se verovatno ponadao da Učk može do Lš sledeće god. kao onomad legendarni Liverpul,ali kara banana.

Kosovo je Srbija.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

momci, skupite muda pa prognozirajte pre tekme, ako promašite bar ste muda skupili

 

Hašimu su srali u usta i kad je pogađao k'o prs u dupe

 

npr Lemi još ne može da prizna da se nalupetao za Bajern 2010.

 

 

inače, jel neko gledao da potvrdi da li je igrao Bartra, jbt ako su prvi golman i štoper nedostajali to sve objašnjava

 

mada, jasno je i da će Barsa da uzme titulu

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bato, covece, gledao sam ceo mec i ljudi su bukvalno RAZBIJENI. Nisu pobedjeni, razbijeni su. Atletiko je pogodio dve precke, stativu, i izgutao jos jedno 3-4 stoprocentne sanse + je ostecen za jedan penal. Barsa je sa druge strane takodje potencijalno ostecena za penal, ali po tom kriterijumu je onda i Atletiko za dva + su imali jedno 2-3 prilicno dobre sanse i to je otprilike to. Dakle, ne bi ih spasli ni Valdez ni Pike ni da se renesansni covek Pujol vrati u fudbal, jednostavno su provaljeni i nadigrani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...