Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Salvation, čoveče, znaš kako me smaraš sada, pa jbt ja godinama pričam da je Barsa trula kobila, pa jbt to sam pričao i kad joj je Milan zabio 2 komada prošle godine. Stvarno je bezveze da sad ispadne da ja dižem Barsu u nebesa godinama pa sam se nešto zabezeknuo

 

Prognozirao sam Barsin prolaz, i šta sad koji kurac, dobro mi nećete pripisati da sam prognozirao i da će da dobije Bajern u prošlogodišnjem polufinalu, ne pravite od muve magarca

 

Trlaja priznaje grešku, za razliku od Lemija koji mi liže jaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i bilo je vreme vise.Ovo je i definitivno kraj ove generacije Barselone.Ako im ne uspe zalba na odluku o transferima,pusice kurac i sledece sezone.

 

Trlaja lize jaja.

 

upravo ovo. na leto prodati pola tima (ako budu dozvoljeni transferi, Rosel mrtvu majku li ti jebem), dovesti dva štopera, golmana, desnog beka i centarfora. Mesija na desno krilo, ako bude srao lupiti mu dva šamara, poslati ga kod Arapa za 250 milki i dovesti pet igrača svetske klase za te pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, nije u tome stvar, a i nisi ti jedini koji si prognozirao Barsu, nego sada ispada da su pukli zbog Bartrija i Valdesa, prvi koji je realno bolje odigrao prvu tekmu nego sto bi Sakira

a drugi koji je veceras skinuo dva zicera. Jaca stvar pogresiti u prognozi, nego je fora biti objektivan, ko sto rece Lemi, cak i da dobiju ovaj poslednji derbi, nekim cudom osvoje Primeru, itd, Barsino vreme ocigledno prolazi, ako nesto znacajno ne promene.. dakle nema to veze sa Valdesom i Pikeom, uopste, to nije izgovor.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

itekako ima veze, jer da sam znao da ne igra Pike ne bih ni prognozirao Barsin prolaz

 

nisam lud da prognoziram trijumf Barse sa tri studžisa u odbrani

 

Poenta je da je Atletiko pojebao katalonske šiptare.

 

to svakako, sad sam gledao ovaj pregled, odlični su bili

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kraju colo doktor nije morao ni da ih tuce,samo ih je prosto pretrcao,a realno vise je atletiko bio oslabljen jer kosta je bitan i kao mamac za udvajanje,da su bili kompletni pojebali bi ih kao bajern prosle sezone.

 

29 posto posjed,a 5 suteva vise i tri vise u okvir gola.a ovaj burazer martino vadi fabregasa i bunari se nejmar u 16tercu bar sat vremena :haha:

 

a naravno da celavi nije mogao da odoli da po ko zna koji put siluje konjusare,dobih 1000din opklade sa drugom,kladio sam se da ce da da bar jedan i jedan da namjesti,sad jedem gurmansku i locem sok od tih para,sve u njegovo zdravlje

 

nemam pojma sta bi prije,dal' bajern da isprca real,ili da ih colo isprebija,a na kraju ce biti kao sto svi prognoziraju celzi-real i atletiko - bajern,atletiko moze jedino real da izbaci

Edited by BLAGOJE
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сестрић заузео комп, другар ме ложи порукама.

Кад рече 0-1, рекох Гвардиола кад ти се закунем...кад ето стиже порука да су изравнали.

Онда ме ложи како Јунајтед води и ја се одмах сетих Кокија како је васкрсао и по други пут међу нама.

Дође ми на памет и Благоје...срећом па је била ложана.

 

A sto se ti nerviras kada navijas za Menhengladbah?

Share this post


Link to post
Share on other sites

itekako ima veze, jer da sam znao da ne igra Pike ne bih ni prognozirao Barsin prolaz

 

nisam lud da prognoziram trijumf Barse sa tri studžisa u odbrani

 

A Pike je inace sinonim za stabilnost.

 

Ajde ne lupetaj Trlaja,vec lizi jaja.

 

Да будем равнодушан ако Манчестер прође?

Немој зајебавати.

 

Plus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ste doktori i prognozeri? :) Kakva dominacija, cigani su imali srece da ne prime jos 4-5 komada. Prizeljkivao sam ovo finale, sad jos samo da Atletiko smogne snage za jos jedan korak i slavicu ko da je Zvezda osvojila.

 

ti si pozerska picka,

samo Mauzera priznajem kao istinskog pateticara

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Pike je jedini koga tu možeš nazvati srednjim bekom, ovo ostalo jad i beda

 

stavi Bartru i Maskerana umesto Dantea i Boatenga i zabio bi i Januzaj sinoć

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ali

 

He comes from Partizan

He's better than Zidane!

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

bavarski svinjar i alpski kravar

jos ga boli '99

 

Vi pominjete ljudi zadnju liniju barse, a sta je bilo sa srenjim redom koji je bukvalno pojeden?

dobar komentar

barsin vezni red takodje treba promene, previse su spori i meki u duelu

Cavi je star, Iniesta uskoro puni 30, Buskec je cigan

jurili su i kupili Fabregasa da bi ga stavljali na krilo i u spic, ludilo mozga

 

treba njima nesto drugacija filozofija igre, tika-taka onako kako su je igrali je prevazidjena

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi pominjete ljudi zadnju liniju barse, a sta je bilo sa srenjim redom koji je bukvalno pojeden?

 

vezni red je cele sezone u kurcu. Fabregas bukvalno nema poziciju, Ćavi kao da ne zna šta će sa loptom. jedino Iniesta i dalje igra na nivou.

 

inače, briljantna odluka Martina sinoć da na kraju igra sa Pedrom, Sančezom i Nejmarom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...