Jump to content

2013.11.23. *BIGZ Scena, Beograd* SPLET (Tool tribute), TOWNSHIP REBELLION (Rage Against The Machine tribute)


BLAGOJE

Recommended Posts

Ume Blagi da drlja onaj bas. :mhihi:

 

RATM tribute ispraćen do kraja, baš su dobro zvučali, još furali dve gitare. Pevač je skroz skinuo Zekove fore.

 

Samo pohvale i za Splet, bilo je jasno da će biti ozbiljno kada je bubnjar počeo da se namešta. Možda je vokal bio malo tiši. Moralo se zapaliti ranije, na žalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

<3 i :* za vas dvoje

 

bas ga drljam,narocito onako izdrogiran,nista mi nisu trebali ni mirkovic pajdo koma i mita iz srednje zemlje,brufen,analgin i guarana black kao da sam sintelon smrkao

 

inace za vokal - tehnicki limit,razglas nije mogao vise jer jebiga sve one kerefeke sa procom,a mog gitaristu nemoz' ubijedit da ne terorise sa onim marsalom,posle se i ivan oslobodio pa je valjda bilo bolje

 

uskoro nadam se reprizi sto se nas tice,township nece nazalost nece biti na raspolaganju do nove godine jer se koncentrisu na autorski materjal,pa su posle u planu vece akcije i odje i po regionu,jer momci stvarno zvuce vrhunski i sto je najbitnije 100 posto docaravaju RATM energiju sto mislim da je rijetko da ne moze vise

 

mi necemo u bg-u jos puno smarat',samo jos ta jedna svirka do nove godine ne bi li se to lijepo usnimilo zarad promocije :)

 

koga ovo zanima o svemu blagovremena obavjestenja na fejsu bendova da ne zamaram dalje

 

 

i da,najc pod hitno da mijenja fotografa/kinju,one slike sto kacis dont du ju eni dzastis <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove godine si uspeo da dođeš na čak dve svirke, da ti ne bude previše.

 

inace za vokal - tehnicki limit,razglas nije mogao vise jer jebiga sve one kerefeke sa procom,a mog gitaristu nemoz' ubijedit da ne terorise sa onim marsalom,posle se i ivan oslobodio pa je valjda bilo bolje

Da znaš da mi je palo to na pamet, jer su ovi pre vas bili dobro namešteni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...