Jump to content

2014.06.11. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* Queens Of The Stone Age, Partibrejkers, Eyesburn, Ritam Nereda, Repetitor


VoivodBG

Recommended Posts

Usce nije najsrecnija lokacija za koncerte, pogotovo na otvorenom. Da li se to sve na kraju svodi od opreme, vremena i sposobnosti tonaca ne bih znao, ali nijedan koncert nije imao dobar zvuk koji sam tamo gledao.

Talvi, zajebi te kvlt momente, valjda ako dajes novac za nesto, zelis i da ga gledas na prigodnom mestu, ne kazem da bi trebalo da se gura u Arenu ili Halu Pionir, ali sto dalje od Usca, ma i u pokojnu Zicu ako treba. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikakvi kvlt momenti, samo mi je ne razmaženo nego urnebesno propuštati cert sjajnog svetskog benda kojeg ćeš u Srbiji videti sad pa ko zna kad (ako ikad) jer ne sviraju na Kališu nego na Ušću, moš misliti

Share this post


Link to post
Share on other sites

novac koji zaradis je tvoja svojina i biras na koji nacin i na sta zelis da ga potrosis, zar ne? ili se uvek vodis krilaticom, hej neka je i u poljskom wc-u ime od benda, i bacis pare na to i posle tesis sebe da ti je bilo dobro jer si ih gledao na skrnavom mestu. bitch please.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo kad je objavljen RC cert živo me je bilo briga gde će biti, znao sam da idem, i evo u Gun-u je skrnavom i zabole me, idem

 

valjda imamo različite poglede na to šta tražimo od certa, meni samo neka je teferič, ne zanimaju me zvučne finese

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj vojvode, ne sviraju u dangubi nego na uscu brate, to nije poljski wc, to su nijanse u odnosu na kalis. aj da si rekao dolaze QOTSA u gun klub pa da se zapitam sta nije ok, usce je sasvim smisleno, pa gomila izvodjaca je tu nastupala i bilo je ok. nenormalno je da ne odes na bend zato sto ce zvuk mozda malo da se rasipa, to nije bitno toliko, a znam da ih mnogo volis. dont be such a cepidlaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izneo sam svoje stavove, ne morate da budete suglasni sa njima.

Talvi, godinama unazad sam slicno razmisljao o bendovima koje volim, samo da ih vidim i puna kapa, ali cesto bi ti koncerti zbog lose akustike, tonca i ozvucenja, i prostora ispali jako losi, i nekako mi je vise zao sto nemamo posten koncertni prostor za tu neku zlatnu sredinu (npr. 1000-2000 ljudi) koji bi ispunio uslove za pristojan koncert.

 

potvrdjena lokacija za Zagreb. sviraju u Dvoristu Velesajma. Cijene su sledece 2.) 190 kn od 01.03. do 30.04.; 3.) 210 kn od 01.05 do 10.06.

posto sam los sa kunama, hajde neka neko ovo prevede u dinarsku protivrednost.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

najverniji fanovi egzita odlučili gde će se održavati. :uhoh:

to su babe i dede sa petrovaradina koji izdaju sobe i prodaju kukuruze

verovatno su glasali da bude u centru NS, cisto da njima ne bude pod nosom a da smara komsije :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...