Jump to content

2014.06.11. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* Queens Of The Stone Age, Partibrejkers, Eyesburn, Ritam Nereda, Repetitor


VoivodBG

Recommended Posts

Meni su ubedljivi highlightovi bili pesme sa poslednja dva, tri albuma. Bez sumnje. :da:

 

Ubiše ljudi, stvarno su me ostavili bez teksta, kako svirkom, tako i izborom pesama. Što se tiče toga koliko nas je Homme nahvalio - verovaću mu najviše zato što ni ja lično odavno nisam video onako ludu i energičnu publiku. :rockdevil: Pozdrav sa yumetal ekipu iz busa. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako, spoznaces kvalitet tih "indie AM pesama" kroz par godina. :mhihi:

 

Nikad, ja volim muziku sa mudima i groove kada se svira rock and roll, nikad se ja necu primati na ta pickasta indie sranja. Znaci radiohead, arctic monkeys, coldplay, interpol i ta ekipa i takva muzika me ne interesuje.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako, spoznaces kvalitet tih "indie AM pesama" kroz par godina. :mhihi:

 

 

http://youtu.be/PiTiqzSf1jo

 

http://youtu.be/lcFSGnwodlE

 

Ovaj lik sto je to snimao, stajao je pored mene, znaci ne da nervira to drzanje telefona, kako ih samo ne mrzi...nadam se da to nisi bio ti :mhihi:

 

Nikad, ja volim muziku sa mudima i groove kada se svira rock and roll, nikad se ja necu primati na ta pickasta indie sranja. Znaci radiohead, arctic monkeys, coldplay, interpol i ta ekipa i takva muzika me ne interesuje.

 

i ja bih se slozio sa ovim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su ubedljivi highlightovi bili pesme sa poslednja dva, tri albuma. Bez sumnje. :da:

 

Ubiše ljudi, stvarno su me ostavili bez teksta, kako svirkom, tako i izborom pesama. Što se tiče toga koliko nas je Homme nahvalio - verovaću mu najviše zato što ni ja lično odavno nisam video onako ludu i energičnu publiku. :rockdevil: Pozdrav sa yumetal ekipu iz busa. :pivopije:

 

Ja sam cuo da je na koncertu u Bolonji rekao isto tako sve,identicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudi me kako omniscient Nikola Vranjkovic nije to primetio i malo pojacao vokal posto je radio kao tonac

Ima sudsku zabranju dizanja reglera posle E-play na Mikseru

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.blic.rs/Z...edstojeci-Egzit

 

Grupa "Ajsbern" jednostavno ima repertoar koji pokreće sve ljude, a Kojot je jedan od najharizmatičnijih frontmena u Srbiji, pa je tako i dočekan.

Uzbudljivi nastup grupe "Ritam nereda", završio se pesmom "Putem beznađa"

"Repetitori" su "otpržili" svoj 40-minutni repertoar pred oko hiljadu ljudi

"Quens oftheStoneAge" su otvorili koncert uz pesmu "No one knows"

 

Neverovatno.

 

izgleda da su ispravili u "Queems of the Stone Age"

 

pa jebem ti sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi govnjivi komentari pojedinih, svašta.

 

Koncert je bio odličan, sa prve 3-4 pesme su hvatali zalet i posle je sve vreme bilo do jaja. Ne znam kako neko može da prikenja za bilo šta posle onakvog izvođenja "Better Living Through Chemistry".

 

Chesse bratiću, izvini ali grešiš mnogo, nije to nikakav indie Arctic Monkeys, nego pravi rock n roll, Josh je svetska faca, kakav crni stoner ima 40 godina i sa onakvim talentom da svira neki Kyuss sad bilo bi grota.

 

Odlično su odsvirali novi album, super set lista, sve u svemu - svetski cert.

Edited by Лука
  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

objasnili su puno toga. hitovi super ali better living through chemistry je bas spektakl bio. videlo se i da homi bas uziva, pogotovo komentar "i love how you dance"

 

inace, da ne bude dezinformacija... vranjkovic je vise godina unazad domacin na mikseru na mejn stejdzu na egzitu pa je iskoristio priliku da odgleda koncert sa te iste pozicije... ne kapiram kako neko moze da misli da tako veliki bend kao queens of the stone age ne bi vodili svog tonca (i lajtera, koji je takodje posao odradio vrhunski), nego bi se prepustili nekom lokalcu tek tako (kakav god on bio)...

 

edit:

 

obradovao sam se i reakcijom publike, nisam znao da toliko ljudi zna kvinse ovde... pevanje u burn the witch na svakom brejku, kao i tapsanje u feel good hit ne samo u tempu nego sa sve pauzama. bas sjajna reakcija publike na bend i obrnuto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, da ne bude dezinformacija... vranjkovic je vise godina unazad domacin na mikseru na mejn stejdzu na egzitu pa je iskoristio priliku da odgleda koncert sa te iste pozicije... ne kapiram kako neko moze da misli da tako veliki bend kao queens of the stone age ne bi vodili svog tonca (i lajtera, koji je takodje posao odradio vrhunski), nego bi se prepustili nekom lokalcu tek tako (kakav god on bio)...

 

lol

i ja citam i ne verujem da neko moze da misli da vranjkovic licno radi ton qotsa. nidje veze

 

ono kao dodjete u srbiju al nemo vodite tonca jer ce gosn. vranjkovic to da vam odradi

Share this post


Link to post
Share on other sites

objasnili su puno toga. hitovi super ali better living through chemistry je bas spektakl bio. videlo se i da homi bas uziva, pogotovo komentar "i love how you dance"

 

inace, da ne bude dezinformacija... vranjkovic je vise godina unazad domacin na mikseru na mejn stejdzu na egzitu pa je iskoristio priliku da odgleda koncert sa te iste pozicije... ne kapiram kako neko moze da misli da tako veliki bend kao queens of the stone age ne bi vodili svog tonca (i lajtera, koji je takodje posao odradio vrhunski), nego bi se prepustili nekom lokalcu tek tako (kakav god on bio)...

 

edit:

 

obradovao sam se i reakcijom publike, nisam znao da toliko ljudi zna kvinse ovde... pevanje u burn the witch na svakom brejku, kao i tapsanje u feel good hit ne samo u tempu nego sa sve pauzama. bas sjajna reakcija publike na bend i obrnuto.

 

Ionako mi je delovao da nista ne radi

 

Bio je neki brada autoritet levo od njega, on je njihov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio mi je do jaja trenutak u I Wanna Make It With Chu kad je publika pevala refren dok je Josh pratio falsetom, i zapetlja se nešto publika i ispadne iz ritma skroz i vidiš da je Josh skontao u kom trenutku je najbolje da nastave da sviraju, samo je pogledao Troya u fazonu:"Ajde teraj dalje sad".

 

Znači vidi se posvećenost baš da se napravi što bolji show, mega uigrani i kvalitetni a to da li je generično govorio: "You've been a great crowd", za to me boli patka.

 

Hvala Exite, gledao sam za 1500 Queense na vrhunskom nivou.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert bio savršen od početka do kraja, bez obzira da li su svirali novije ili starije stvari, i baš se vidi da je prava snaga benda u živim nastupima. Bend evoluira, sva sreća da je tako pa ne snimaju iste pesme iznova i iznova.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chesse bratiću, izvini ali grešiš mnogo, nije to nikakav indie Arctic Monkeys, nego pravi rock n roll, Josh je svetska faca, kakav crni stoner ima 40 godina i sa onakvim talentom da svira neki Kyuss sad bilo bi grota.

 

Nah, meni se ne svidja takav rock and roll, volim pesme sa prva 2, 3 albuma i to mi je leglo kada sam slusao al ovo kasnije, pogotovo stvari sa poslednjeg albuma su mi bas dosadne, jbg. Ipak nisam bio na certu, mozda su te pesme uzivo zvucale dosta bolje, al utisak sa prenosa i ono sto sam cuo te stvari sa novog su mi smor. Gledao sam sa caletom cert na TV i publika je dosta mrtva na snimku, cak i moj cale rekao kako je publika mrtva, verovatno ste vi svi bili u prvim redovima pa niste mogli da primetite situaciju iza koju je snimala kamera :)

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako, gledao je prenos. I to je neki utisak.

 

Chesse bio bi ti sličan utisak da je bilo prenosa Toola u Pioniru, isto su gotivna samo prva 3 albuma, svirali pun kofer 10.000 Daysa a i publika se nešto nije gibala puno.

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...