Jump to content

Mejdeni, nostalgija i Gojira


azal

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest HEFEST

Neka i te zemlje puse kurac ako ne znaju sta je metal. Razbijac je u pravu. Neka i oni sviraju, ali neka se ne kamufliraju u metal bendove. Neka budu nemetal i nehevi bendovi i mirna Backa..

Edited by HEFEST
  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

mene bi bijo blam da nosim ikake metal majice,sve je to sranje.do 15godine,more prodje,al ćim uđeš u 16,17,18,poćneš da jebeš,koji će ti...nositi metallicu, panteru, slayer isti kurac ko da nosiš cecu il kasandru.ja volim bele il crne majice uz telo,il gaće istog dezena da mi se istakne karina.

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

a avenged sevenfold, trivium, gojira, 36 crazy fists....to mi nedeluje da je mrtvo...mmm???a govna su.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

90 posto klinaca fura ove majice samo u srbiji, ne u razvijenim zemljama.

 

Ne bih bas rekao.Nagledao sam se koncerata preko,i nisam bas video Gojira i Mastodon majce,ali zato Slejere,Mejdene i Metalike jesam na svakom koraku.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

za lemija:

 

normalno je da će svi klinci da krenu od Metalike, Mejdena i Slejera. to je azbuka, to je ono osnovno za šta prvo čuješ i šta najlakše zgotiviš. ali ogroman deo tih klinaca će kasnije nastaviti da istražuje metal i naći će se u nekom fazonu koji je nastao posle tih bendova - black, death, doom, stoner/sludge neki, nebitno skroz, a da tih žanrova nije nego da je metal ostao u tim okvirima iz 80-ih dobar deo njih bi ga kasnije verovatno batalio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kažem da niko ne bi slušao, nego da bi i bendova i publike danas bilo jedno 10 puta manje i bio bi negde u rangu grunge-a - nekada slavan žanr u kojem je preživelo tek nekoliko velikih bendova.

 

Da,rekao si.Rekao si da ga se 20 godina niko ne bi ni secao.

 

Hevi metal se slusa zbog perjanica,bendova koji su i dan danas tu,koji su izmislili i proslavili zanr,i koji su uradili najkvalitetniju muziku.

 

Dakle,evolucija je sasvim normalna stvar,i nemam nista protiv toga.Muzika vremenom mora evoluirati.I to je dobro,jer dobijamo mnogo razlicitih pravaca i muzike u kojoj ce se naci veci broj ljudi.Ali reci da je neki pravac tu gde jeste samo,jedino i iskljucivo zbog evolucije,to nije istina.

 

A na kraju krajeva,kada nam odu Mejdeni i Metalike i slicni,nece ostati ni jedan jedini veliki bend koji ce skupljati toliko veliki broj ljudi,i cije ce se posetete na koncertima meriti u desetinama hiljada.Buraz,jebes takvu evoluciju.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

za lemija:

 

normalno je da će svi klinci da krenu od Metalike, Mejdena i Slejera. to je azbuka, to je ono osnovno za šta prvo čuješ i šta najlakše zgotiviš. ali ogroman deo tih klinaca će kasnije nastaviti da istražuje metal i naći će se u nekom fazonu koji je nastao posle tih bendova - black, death, doom, stoner/sludge neki, nebitno skroz, a da tih žanrova nije nego da je metal ostao u tim okvirima iz 80-ih dobar deo njih bi ga kasnije verovatno batalio.

 

PA neka ga i batale. I oni su kukolj i treba da umru!!! Sta me boli uvo neka slusaju Stoju ako hoce, ali mars iz moje avlije.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

za lemija:

 

normalno je da će svi klinci da krenu od Metalike, Mejdena i Slejera. to je azbuka, to je ono osnovno za šta prvo čuješ i šta najlakše zgotiviš. ali ogroman deo tih klinaca će kasnije nastaviti da istražuje metal i naći će se u nekom fazonu koji je nastao posle tih bendova - black, death, doom, stoner/sludge neki, nebitno skroz, a da tih žanrova nije nego da je metal ostao u tim okvirima iz 80-ih dobar deo njih bi ga kasnije verovatno batalio.

 

Donekle si u pravu,ali zaboravljas da danas ne postoje pravci metala koji su se nekada mogli zvati evolucijom pravca.Gde su nu metal i nwoahm?Nema ih.Ali su zato klasicni heavy i thrash jos uvek ovde.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

LOL

 

^@razbijac

 

gari si siguran da ne trolujes?

 

šta da trolujem...budimo realni, meni posle farb beyond drivena,nailazi težak šamar metalu.da nije bilo švabova i onih tipa gamarai,raning vajld,grejv diga,i kultnih albuma black hand inn,heart of darkness, land of the free...ode sve u kitu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donekle si u pravu,ali zaboravljas da danas ne postoje pravci metala koji su se nekada mogli zvati evolucijom pravca.Gde su nu metal i nwoahm?Nema ih.Ali su zato klasicni heavy i thrash jos uvek ovde.

 

ne kažem, neki pravci nastanu i nestanu, ali i to je isto normalno, i to je sastavni deo tog procesa razvoja

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate mili, nisi valjda toliko bukvalan

 

Brate mili,Vuk Karadzic je rekao da se cita kako je napisano. :D

 

No,da se uozbiljimo,naravno da ne mislim da si ti mislio na apsolutno nikoga,ali si mislio da ce biti mrtvav i aktuelan samo i jedino u dubokom andergraundu.A to je po meni isti kurac kao i da je mrtav.

 

ne kažem, neki pravci nastanu i nestanu, ali i to je isto normalno, i to je sastavni deo tog procesa razvoja

 

To nije razvoj.Muzicki pravac koji je aktuelan 5 godina i onda umre nikako se ne moze smatrati razvojni pravcem.To je momenat,i nista vise.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Kao cara Dusana kada je nasledio Uros Nejaki. Isti kurac je da klasicni metal naslede ovi retardi i degenerici.

Edited by HEFEST
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

To nije razvoj.Muzicki pravac koji je aktuelan 5 godina i onda umre nikako se ne moze smatrati razvojni pravcem.To je momenat,i nista vise.

 

I to momenat nametnut od strane muzicke industrije, a ne zahtevom trzista i publike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate niko ovde ne hvali preterano nwoahm niti bi se usudio da kaze da je bilo koji od tih bendova iole kultan

 

ali ako hoces lemi, blek i death metal su aktuelni pravci duze od bilo kojih drugih metal pravaca

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...