Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

A verovatno jeste tangencijalno kretanje, ali nije moglo biti bas tako prava tangenta. Mora biti malo rikoseta tj. promene pravca. DA vidis gde je udario metak i gde je uvo nikako ne mozes pravu liniju povuci tu.

 

sve je to super, ali objasni ti meni kako ne prepoznaješ Raspućina na slici ako si već erudita i rusofil

 

Ma gde ne prepoznajem nego ne vidim zbog cega povezujes sa njim ovo.

 

A nije ti neko znanje znati ko je Raspucin. Moj ujak je lep covek za razliku od ove gnusobe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo lemmy citira šta si rekao, a povezujem ga zbog čuvene legende o njegovom ubistvu koju opet, kao erudita, verovatno znaš

 

Pa znam za to, ali ovde je samo pokusaj ubistva. Nije moj ujak zavrsio u kanalu negde.

 

Evo ga covek. Moj najbolji rodjak. Taj bije 50 sam. Priznajem da protiv njega ni ja ne bih imao neke velike sanse.

 

ujak1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au koliko pametnjakovica. kako volim kada se pokazu. Ako im je lepse tako ne znam ni ko je Raspucin niti sam ikada cuo za njega. Rekao sam da ne znam u nastupu besa, rada ovde na nekoj dokumentaciji i nebitnosti Raspucina za pricu.

 

Mog ujaka niko nikada nije u tuci dobio pa su pokusali vatrenim oruzjem ali ni to im nije uspelo. Ja ga zajebavam da je ko Serbedzija u onom filmu samo sto on kupi metkove i opet mu nije nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Elf

 

E to, to. Samo sto moj ujak nije mafijas nego lokalni kafanski tabadzija i heroj svoje generacije u gradu. Kada se 91. on prijavio u dobrovoljce preko 50 njih se prijavilo isti dan jer je svima bio idol. Secam se kao juce da je bilo kada je u njegovo dvorsite doslo 30 majki kukajuci i plakajuci da ga mole da ne ide na ratiste jer tako ni njihovi sinovi nece otici. To bilo takvo narikanje da nije bilo normalno. Ipak je otisao i tamo uktao dve godinei kada je video sta ce biti vratio se razocaran jer je ocekivao da cemo stici bar do Ljubljane. Da su ga pustili verujem da bi i sam stigao. :mhihi: Od tada prica ovako- kada vidim neprijateljsku pusku kod Orasca tada se vatam oruzja. Pre ne.

Edited by HEFEST
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznate su da su opasne, sto bi rekli ziva soda.

 

Da je neko dosao u goste mozda bih ga i upoznao sa nekom. Sve su inace lepe, a neke i bas bas lepe. Ali dzaba kad je ljudima bolje da pljuju po tudjim pricama, rodbini i tako dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...