Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

Guest HEFEST

Ovaj truliša želi da ga prebijem čini mi se :D

Ja se bavila nekim jogama i čudima i konačno se istegla do 180

Hefest jes' patuljak, niži je od mene koliko se sećam

 

Nije tebi ta sprava ispravna sa kojom se meris. Ja imam 183, a i meni je delovalo da si visa od mene. Ako nemas 185 pljuni me. :mhihi:

 

Svasta cu ja ovde cuti. Patuljak od 183cm. Zanimljivo. Meni bitnija velicina moje alatke, a to kolke su mi noge zabole me jajce.

 

Ja sutiram samo trojke. Sto horog, sto ovako. Horog obicno prvi put bacim kada se lomi rezultat i kada niko zivi ne ocekuje tako sumanut potez. Sumanut za druge, a za mene zicer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Moraces da obnovis SI sistem. Centimetar je jednako 10 milimetara. :obrv::mhihi: Na svim mogucim merenjima(toliko sam imao i na sistematskim u srednjoj skoli, a i u vojsci pa kasnije i na drugim pregledima kao i kada se sam merim) meni dodje 183cm pa ti vidi gde si se merila. Moze biti jedino kada sam te video da si imala mozda djon debeo 10 cm. :da::haha:

 

Haha, ma 190 sam, jeeste

183 nema šanse, toliko mi je otac bio visok, a bio je viši od mene čak i kad obujem neke manje štikle

 

@Bogdan

Mislim da je prosek malo veći

Ali svejedno, mi gledamo prosek jumetala, to je za 10-15cm više :D

 

Gde je veci prosek. U zemlji divova? Treci smo najvisi muski narod na svetu, a opet je 183 iznad proseka.

http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/892405-za-dlaku-srbi-treci-najvisi-muskarci-na-svetu-crnogorci-dele-prvo-mesto

 

Inace zanimljivost-

 

 

Iako u društvu ostavljaju utisak dominantnih i zdravih osoba, naučno je dokazano da su visoki ljudi skloni srčanim oboljenjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imala, ajd nek mi cipele dodaju 5cm, ja onda imam 183,a ti manje :D

Merim se prilično redovno, i na tih 178 sam već 6-7 godina

Eto, imam momente kad se isteglim do 180, ali se ugrbavim opet vrlo brzo

 

Nije zemlja divova, ali na forumu je gomila ljudi +190

A i čini mi se da je veći prosek, jer moj buraz ima ~180 i svi ga smatraju onižim :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, Kure, postao si covjek.

 

194cm/115kg.

 

Moze krilo, jbg, Lemi je za centra stvoren.

 

Ma gde centar...bio bih prinudjen igrati centra u ovakvoj konstalaciji, ali inace imam visinu za 4 ili 3. Gde bre centar, pojeli bi me oni od 215-220 cm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Znaci ja ti garantujem zivotom da imam 183 cm, a ti vidi onda. Ako ti imas 178 ja sam poslednji kineski car. Mozda mi takav utisak bio za ono kratko vreme. Mozda i jesi niza od mene, ali ne bih rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Visoke zenske su cool. Obavije te dva puta nogama.

 

Muskarci sa druge strane, prakljace. Ne mozes da sednes u autobusu ni u kolima na zadnje sediste ko covek. Uvek problem sa prostorom. Prednost je sto mozes da vatas visoke ribe, ali mozes i ovako ako nije kompleksasica.

 

Ma sjajno, 185 sam uvek htela

Baš bi to bilo lepo da je tako

 

E na sledeci koncert ima da ponesem santimetar onu pantljiku pa cemo da izmerimo. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Kakve prakljače

Visoki su strava :wub:

I to misle i male žene :D

 

Ja znam mnogo malih zena koje ne misle tako. Moja zena na primer ne voli visoke, a ni cosave momke, a niska je ko Filipinka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...