Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Мислим да људима није јасно колико је овакво мишљење о Недићу заправо распрострањено међу људима, ја сам био потпуно затечен када сам видео да неки људи са којима се дружим исто ово мисле. Шта уради 30 годиина гибаничарско-шовинистичке пропаганде, то је чудо.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ових дана сам читао како се радници буне против њега. Кажу вратио у фирму сву гарнитуту из деведесетих, све деде које сад преко пензија примају масне плате и не раде ништа. Тендери намештени, материјал сваке врсте се плаћа много скупље, све живе инвеститоре отера итд. Зезање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se neće ispraviti dok je sistem ovakav kakav je, tj. dok ne bude uspostavljena kontrola

 

ono što mene fascinira je to da privatnici koji se učipe s državom zapošljavaju takve ljude

misle da će to tako funkcionisati do kraja vremena, pa zaposle razne budale

 

zove me šef pravne službe jednog od najvećih srpskih proizvođača sokova 15. januara, ja se javljam, a on će: "Hristos se rodi!"

u jednom od mejlova direktoru poslovanja je napisao: "želim Vam srećno nameštanje zuba i uspešne razgovore s bankarima", plakali smo od smeha kad nam je ovaj to prosledio

 

da ne nabrajam koliko sam takvih likova video za ovo kratko vreme koliko radim

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

to kad uđem u upravu PFC

 

Major portparol, Hejl ekonom, Mita sedi u upravi samo da bi guzio Sandru Partizan,

 

čitao sam opet Radulovićev program

ima lupetanja, ali najveći deo je sasvim na mestu

 

ono što njemu može da donese uspeh, ali i da ga kasnije upropasti, jeste to što ga, koliko sam primetio, podržavaju isključivo obrazovani ljudi

ako ih razočara, propašće kao Grčka, jer ti ljudi nisu glasači SPS, DS, SNS itd

ali, ako uspe da uđe u skupštinu i tamo pošalje ljude zbog kojih ćemo pratiti zasedanja, to će biti velika stvar

 

ovih dana sam pričao sa raznim ljudima, nekolicina će izaći na izbore po prvi put i glasaće za njega

 

bilo bi dobro da upadnu i on i Dveri/DSS, svako zbog svojih stavova koji su suprotstavljeni onome što gotovo cela skupština zastupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi dobro da upadnu i on i Dveri/DSS, svako zbog svojih stavova koji su suprotstavljeni onome što gotovo cela skupština zastupa

 

Kažu da u fudbalu, nikada nijedna kalkulantska ekipa nije osvojila titulu.

Tako cenim da je i u politici. Sve te cenzus koalicije nikada neće vladati, već će se samo boriti da budu u parlamentu, i to im je sasvim dovoljno. Dverima nipošto nije trebao razlaz sa Glišićem, jer sa njime bi bili mnogo ozbiljniji faktor. Ne zato što je Glišić najumešniji političar na ovim prostorima, već prosto zato što je ljudima muka više od cepkanja.

 

Ja bih najviše voleo da u novu vladu uđu u koaliciju radikali, Radulović, Dveri i DSS. Radulović bi bio dobra kontrola radikalima, koji, kao i svaka druga politička partija, vuku neke parazite sa sobom. Ali kao što rekoh, ja još uvek ne vidim ni u Dverima, ni u Raduloviću tu "volju za moć", i narod to oseća, i žalosno je što ostareli Šešelj pokazuje više energije od svih njih zajedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ovo je jedinstvena prilika da vidimo razvojni put jednog domaceg eksperta za politicka pitanja i doktora nauka, posto je na yumu i dalje istorija njegovih pisanja. :haha:

 

imajte na umu da ce on jednog dana da se nesto pita i da bude autoritet za politiku... ;-)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...