Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Evo upravo gledam i slusam webinar Uprave za trezor i predaje nam trandza. Batara koji ima glas kao gospodja koja nam je nekada preko telefona pricala tacno vreme. Gledam i ne verujem.

  • Like 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 hours ago, VoivodBG said:

Siljis ga jako, a?

Da je bar neki thai ladyboy, ali ovaj brat ne liči ni malo na ženu. Nema fap materijala ni za lek. Slušao ga pet minuta misleći da je zena i kada sam pogledao u ekran po prvi put ostadog zaprepašćen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, vudun said:

Uletesmo u ekran, kontam finoću preljeći...

Evo ga i danas opet. 4 dana ću da ga gledam koliko traje obuka. Izgleda da je neki roker i deklariše se kao muško. Mora da je samo neki hormonski poremećaj koji je uticao na glasne žice.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

tips za kada ti otpada tocak

 

prvo ces cuti lagani tktk kada pomeras volan

naravno, to ces da ignorises jer ceo zivot vozis kante i prosto je normalno da se stvari cuju

 

onda ce tktk da se pretvori u tak tak tak tak

to ce da ti zvuci kao da nemas ulje u motoru, a ako otpada tocak ispod tebe, i osecace se kao da nemas ulje u motoru

samo smo umesto da se desava kada ubrzavas, desavace se kada usporavas

iako te to zbunjuje, kapiras da je najbolje da stanes asap, al' si verovatno u takovskoj pa se potrudis bar da stignes do dole da imas gde da se sklonis

 

onda ce volan da pocne da se pomera blago levo-desno

i kada pocne da se pomera ne-tako-blago, tocak ti je otpao ali se kola i dalje vrte

i onda kada stanes, neces vise krenuti, auto se ponasa kao pod rucnom

 

 

 

 

 

 

PAJSAD, ONDA

skapiras da ti telefon nije tu (a sve vreme si svestan da su ti oba psa u kolima, molicu lepo)

neki brt iz auto skole pored ti pozove pauka dok ti postavljas trougao i nadas se da nece niko da te ubije, i jebes i ti njima svima majku nazad

cekas 45 minuta

dodje ciga naplati ti 150e da te pomeri 4km 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

TL;DR

kacam krenula na rtanj, oterala sam ga da mu zamenim gume, brat je nesto sjebo (???? nemam drugo objasnjenje)

stigla sam do rtnja, vratila se nazad, kola su sedela deset dana od tada i u prvoj sledecoj voznji im je otpo tocak

  • Like 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Havočka said:

oterala sam ga da mu zamenim gume, brat je nesto sjebo (???? nemam drugo objasnjenje)

Nije zategno šarafe dobro. Zna se desit, pogotovo ako je aluminijumska felna u pitanju. Unutrašnja strana felne oksidira pa se šarafi ne stegnu dobro (a pored izgleda možeš bit sigurna da je felna oksidirala ako je teško skinut je čak i kad su svi šarafi odvrnuti). Ta rđa se inače treba odstrugat čeličnom četkom pa onda namazat mast, al je čovjeku valjda bilo mrsko to uradit.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...