Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Opis posla

Zaradite od 400 do 1.000 EUR mesečno i više!!! Video chat je virtuelna konverzacija na internetu, između hostese i klijenta. Video chat može biti zabavan posao bez stresa i rokova,bez striptiza. Ako imate preko 18 godina i imate razvijenu maštu, često ste nasmejani i volite komunikaciju, onda budite spremni da zaradite više para nego što možete da zamislite! Sarađivaćete sa studiom koji najduže radi, najuspešniji je i najkvalitetniji live video studio na ovim prostorima i nalazi se u centru Beograda. Pozitivno okruženje za rad, radno vreme koje bi svima odgovaralo, usluge foto studija i šminku za slikanje i podučavanje.

Znanje i veštine

Potrebno znanje engleskog jezika i osnovni rad na računaru. Potrebno je da ste komunikativni

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sarađivaćete sa studiom koji najduže radi, najuspešniji je i najkvalitetniji live video studio na ovim prostorima i nalazi se u centru Beograda. Pozitivno okruženje za rad, radno vreme koje bi svima odgovaralo, usluge foto studija i šminku za slikanje i podučavanje.

Znanje i veštine

 

Koji je to studio ja vas da pitam, posto je najpoznatiji i najduze radi i najkvalitetniji je live video studio?

radno vreme koje bi svima odgovaralo je isto sto i jednorog

Usluge foto studija

za sta? ako je live video studio?

znanje i vestine

ovo vec mogu da naslutim sta je :haha:

 

nude instagram klinkama da ih sminkaju za dzabe, a ove da pokazuju sise live

 

cam girl oglas

 

Mene samo zanima kakav profil devojaka ce se javiti na ovaj oglas.

Treba snimiti film o tome.

 

kads mo kdo toga...

 

 

jel oce neko da se zrtvuje za umetnost? Trebaju mi dva dobrovoljca, muski i zenski da se prijave na ovo a da dozvole da ih snimamo dok se prijavljuju i to sve, da ne kazem, ad dokumentujemo to.

Ako krenemo sad u snimanje, taman mozemo da izadjemo na Kustendorf i stizemo za Berlinale iduce godine :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E ovako. Zamolila bih vas da mi pomognete u jednoj akciji. Preko ovog sajta je moguce donirati novac organizaciji "Bitka za bebe".https://talkonlinepanel.com/rs

Ko je voljan neka mi posalje mail adresu i ja cu mu poslati pozivnicu da se registruje i svakom registracijom ja dobijam 100 poena, a na svakih 1250 poena mogu da doniram 1000 dinara pomenutoj organizaciji. Ja sam izabrala da to sto ostvarim poklonim ali ako neko od vas pozeli moze da pregleda sajt i vidi da moze i sam da skuplja poene i pored donacija moze da izabere vaucere za Lagunu i Delfi ili pretplate na neke casopise.

Znaci mozete da koristite sajt ili samo meni da pomognete tako sto cete se registrovati i resiti jednu anketu (link za anketu: https://talkonlinepa.../collect-points). Hvala svima koji rese da pomognu. :pivopije:

 

Fali mi jos 4 osobe za prvu donaciju. Nemojte biti lenji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponekad, kad udjem uvece/nocu h bus

I vidim neke ljude koji bi se mogli okarakterisati kao "bivsi metalci" onako yumetalski

Imam utisak da me neko od njih posmatra onim ispitivackm "da nije ovo yum admin" pogledom

Gadan pogled indeed :haha:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toeto

Zapali drzavnu imovinu

Koju ce svi obnavljati kroz porez

Umesto da pobijes govna i gotova stvar

Jer tako je lakse

 

 

 

Drzava nije Vucuc niti Pera niti Mika

Drzava je narod

A to sto ljudi dozvoljavaju politicarima svasta, druga je prica.

 

No posto su sve sami geniji koji dizu bunu na webu, izvolte se busati u prsa junacka.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...