Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Ne kontam ni ja, bila je dobra dvaes godina i ode na more te godine, izašli joj neki osipi i šuge

Išla kod par lekara i jebem li ga rekli da ne izlazi na sunce

Preplaka sirota odmor :haha:

Kad se vratila kući, radili joj te testove i dali lekove, te godine nije izlazila napolje danju, posle se malo navikavala

 

A za ambroziju to kijanje 10 puta zaredom mi je smešno i zabavno, nervira me onaj kašalj, ne znam da ga opišem al bukvalno kao da mi se grlo dere i zaglavljuje tu negde :haha: :haha: :haha: ko da ću da progutam svoje grlo, tripovi teški

Share this post


Link to post
Share on other sites

al smor što je sve pegavija, sad je lepo al biće za koju godinu ko Nađa Higlo :haha:

To je baš medeno, pegice.

 

Uglavnom ujutru kijam, ali mislim da je to od prašine koju sam davno brisao.

 

Dok je Tadić bio na vlasti nisam imao nikakvih alergija.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si ispio Panklav barem 7 dana i bez efekta, mozda da prpbas Hemomicin? Sta imas od tegoba?

Temperaturu, kasalj...?

nije proslo 7 dana, od subote mi je grlo zatvoreno a tad sam i isao kod lekara , jos sam zasro sto sam u nedelju popio flasu kole zero koja mi je samo pogorsala situaciju, malo me znoj probija ali mislim da nije znacajna temperatura

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije proslo 7 dana, od subote mi je grlo zatvoreno a tad sam i isao kod lekara , jos sam zasro sto sam u nedelju popio flasu kole zero koja mi je samo pogorsala situaciju, malo me znoj probija ali mislim da nije znacajna temperatura

 

Zavrsi sa Panklavom uz dobru toaletu grla, ispiraj zalfijom ili ako ti je to smaranje uzmi septolete, tantum verde i izbegavaju gazirano narednih 10 dana, daj vremena sluznici grla da se oporavi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrsi sa Panklavom uz dobru toaletu grla, ispiraj zalfijom ili ako ti je to smaranje uzmi septolete, tantum verde i izbegavaju gazirano narednih 10 dana, daj vremena sluznici grla da se oporavi. :)

Uzeo sam tantum verde, hvala na savetima :pivopije:

Jebalatekolazero

opaaa al smo opasni :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...