Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Duso Bila si Najjjjj Bolja Drzava na svijetu i vidi sad...Ustase,cetnici su joj muke skratili :< EU nas je dovela u pakao USA nas je...Ti si imala 6 glavni gradova:Beograd,Zagreb,Bosna,Makedonija,Slovenija i Crna Gora <3.Tito je se otebi najj vise brino i svi smo zavrsili u groblje.Politicari su nas sve sjebali nekad mislim kako je Najj Bolja zemlja SFRJ propadala 90-tih slavilismo svasta nekad se zajedno sve radilo.Moglo je se na ulici spavati a vidi sad...

 

:cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem te jbg, malo ko je ljubitelj surove realnosti.

Čarli je svojim Hudini prevrtljivim metodama stekao reputaciju razumnog sagovornika koju reklamira, inače je klasičan razvodnjavator i relativizator, "niko nije apsolutni naučnik" stajl

Ali je ipak malo iznad klasičnih onih "pa znaš kako nema pravila brt" junaka što ne uviđaju nikakve pravilnosti oko sebe i na svaku temu pričaju isto

Najrazumniji drug član je naravno B@K@, ali on zato i ne postuje jbg pa žnjite kad ima

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.postexpress.rs/struktura/lat/kako-da/pakovanje-posiljke.asp

 

5. Žive životinje za koje je dozvoljen prenos - pčele, pijavice i svilene bube moraju biti upakovane u odgovarajuće kaveze, kovčege, limene kutije i sl.,

 

Pčele, pijavice i svilene bube moraju biti upakovane u dobro zatvorenu i adekvatno učvršćenu kutiju od lima, s' tim što na jednoj strani kutije mora biti otvor preko koga je pričvršćena rešetka od guste i jake žice.

 

Pčele, pijavice i svilene bube

Zabranjeno je slanje pošiljaka koje sadrže:

6. sablažnjive ili nemoralne predmete;

 

BOŽE ME SAČUVAJ I SAKLONI

 

Da l' zna simpatična poštarka moja koliko mi je sablažnjivih predmeta donela, mogla je da ih napipa bogami, preko njih ostvarujemo taj neki posebno intimni odnos koji imamo, kao da postoji neko više razumevanje između nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...