Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Š'a ti vrište jajca, ionako si izazvao raspad Jugoslavije u Sokobanji '90...

E, ali nema teorije da te neki ljubomorni muž dosad nije jurio po obroncima Bukulje i Venčaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jurio bi me mozda kada bi smeo. Ali ja sam uvek pazio na ugled gospođa i gospođica pa sam uvek bio diskretan i samo jednom je jedan momak saznao jer mu je najbolja drugarica od devojke rekla za mene kada su se posvađale na krv i nož. Veoma nizak potez ali mi je ta devojka istog momenta javila pa sam znao kome ne smem da okrecem leđa, a spreda nije imao herca. 😂Inače nisam svesno jebavao zauzete gospoje nego su neke mene obmanule i rekle kako su raskinule i tako to. Kasnije bih tek saznao, a posle jastučenja nema kajanja.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantna opservacija.... A možete li nam reći da li ste ikada imali afere sa (ne)određenim glumicama...?

Bilo da su one angažovane na filmu, u pozorištu ili amaterskim daskama koje život znače...?

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam jednom davno. Bila je to jedna luda riba koja je imala najbolju šemu za gandžu u celom Beogradu. Donosila mi pune torbe skoro za džabe. Lepi su to bili dani.

Ne bih da je imenujem, imala je raznih problema u međuvremenu pa ne bih da joj ja stvaram dodatne.

BTW za vreme studija najbolja drugarica mi je bila Sani Armani. Bila u procesu razvoda od Lazetića. Upoznali se slučajno u tržnom centru Fontana. Napala me kako sam isti kao svi muškarci, da sam đubre i tako dalje. Onda sam joj ja odgovorio lepo kulturno i sve je preraslo u raspravu koja je trajala oko 3 sata. Posle toga mi dala broj telefona i rekla da joj se javim jer nismo završili sa razgovorom. Mogu reći da je bila retko pozitivna osoba koja je zapala u depresiju i ja sam uspeo da je trgnem iz toga. Blatili je u to vreme po medijima kako je samo pare interesuju i to joj je bilo baš teško da proguta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda se sećaš žurke koju je pravila za rođendan ja mislim 2002. godine u tom stanu. Od muškaraca bili samo ja i onaj kreator Kovačević koji je posle optužen za silovanje. Uvek mi je bio izuzetno sumnjiv i izbegavao sam ga maksimalno. Pored nas bilo jedno 20 manekenki oskudno obučenih. Bilo svega na žurci, pukla silnu lovu jer je to bila žurka koja je označavala novi početak i novo poglavlje u životu. 

40 minutes ago, Srbin Hamza said:

Čime si je trgao iz depre? :zuba:

Pored mene ko ostane u depri bolje odma da omasti konopac jer mu nema pomoći. Mogu ti reći samo da je to bilo jedno divno druženje, a ona se trudila da me zatrpa sa što više manekenki. I dan danas mi nije jasno kako sam se ja našao u sred svega toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, HEFEST said:

  

Koga biste od javnih ličnosti okarakterisali kao ubojitijeg schwallera od Vas...?

Za koje sve muškarce smatrate da su posedovali veći broj pripadnica tzv. nežnijeg pola, na dobrovoljnoj bazi, pa makar to bilo samo na jednu noć...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 hours ago, Grobodan said:

2005 sam ja bio u toj zgradi, možda si tad izjebao sve te kuje i otperjao svojim putem. 

U pravu si, ogavan je taj lik, skoro kao Rendy Koko Bogdanovich lojer. 

2005. godine sam bio daleko odavno već. 2004.  služio vojsku, a 2005. se bacio na traženje posla.

6 hours ago, vudun said:

Koga biste od javnih ličnosti okarakterisali kao ubojitijeg schwallera od Vas...?

Za koje sve muškarce smatrate da su posedovali veći broj pripadnica tzv. nežnijeg pola, na dobrovoljnoj bazi, pa makar to bilo samo na jednu noć...?

Ne smatram se švalerom poštovana publiko već samo čovekom koji se nikada nije plašio avanture. Uvek sam spremno prihvatao čudne puteve koji mi je život nudio.

Mnogi ljudi su uplašeni od života i bukvalno ostaju učaureni u svoja 4 zida dok sam ja toliko brzo živeo da sam na primer na prvoj godini faksa u Beogradu smršao 17 kilograma jer nisam stizao da jedem. Zamislite vi to ako možete. Žurke su često trajale po 3 dana i 3 noći bez prestanka i bez spavanja. Danas omladini smeta miris duvanskog dima na hevi metal koncertima. Ša više reći? Koju posluku porati?

Edited by HEFEST
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za druge nikada ne znam sa koliko su žena bili jer većina voli da baroniše pa samim tim i meni često pripisuju to isto. Sa godinama se čovek navikne na to sem onda kada neko pređe granicu pristojnosti pa moram da ga vratim na fabrička podešavanja. Nikada ne lažem sem ako nemam neke koristi od toga, a u ovom slučaju ne vidim koja bi to korist bila. Čak naprotiv ovde na forumu na primer ljudi zbog toga misle gore o meni, a ne bolje. Neka im Bog oprosti jer ne znaju šta rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

24 minutes ago, HEFEST said:

Žurke su često trajale po 3 dana i 3 noći bez prestanka i bez spavanja. Danas omladini smeta miris duvanskog dima na hevi metal koncertima. Ša više reći? Koju posluku porati?

Me... meni ne smeta, jer sam palio pljuge gde god sam stigao. Vremenom prešao na elektronske....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za vikend sam oterao rođenu sestru u tri lepe jer je kukala što ljudi puše u poznatoj kafani u našem gradu u koju dolaze kamiondžije da jedu pečenje. Nekada je bila normalna, ali rešila da prestane da puši i otišla da živi u Nemačku, a pre toga živela u Beogradu. Savršena kombinacija da poremetiš pameću i da postaneš klasična Karen. Za malo je nisam naglavačke izbacio iz kafane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 hours ago, vudun said:

Koga biste od javnih ličnosti okarakterisali kao ubojitijeg schwallera od Vas...?

 

Lemmy sigurno, Hetfield možda. Kirk nema šanse, mislim da je papučar, da ga žena ne pušta u štetu.

Bio sam na jednoj kućnoj žurci pre 3-4 godine, 20+ ljudi, zapričali se svi masovno ko je sa koliko ljudi spavao. Ispostavilo se da je prosečna brojka mnogo manja nego što bi rekli.

Prosek ispade 7. 50% ljudi je imalo do 4 partnera, 5 i 6 nije imao niko, dakle praznina na tom delu, 7 i nagore isto 50%, Muškarci i žene ista cifra, bilo je iskreno, bez laganja. Moj drugar za koga sam mislio da je imao 4-5 je rekao 3. Jedna devojka nonšalatno rekla 20. Znači kao da sam bio među svingerima, a ne na rendom žuraj.

Fizički izgled i cifra nemaju skoro nikakve veze jedno sa drugim, pa čak ni samopouzdanje, ni ekstrovertnost. Jedna žešća riba je rekla 2, jedan lik od 2m, markantan, isto 2, oženjen čovek, pre nje imao samo jednu i tolko. Ova što je rekla 20 je 5/10 i ćutljiva u p.m.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, Toki89 said:

 

Ispostavilo se da je prosečna brojka mnogo manja nego što bi rekli.

 

Brojka je cak alarmantno mala. Ja znam mnogo njih koji ceo zivot zive u nevoljnom celibatu i koji ce na onaj svet otici kao device jer ih svega u zivotu bio blam.

Moja sredina je pogotovo u tom fazonu, baba devojaka i neozenjenih likova pun grad. Sto je najgore nema nikakve sanse da se to promeni.

Devojke u srednjoj nisu dale picke uopste i ako si zeleo sta da bacis pod stomak morao si da ides na stranu u Mladenovac, Topolu, Kragujevac  ili Beograd. 

Momci bili zagoreli do te mere da su neki ozbiljno razmatrali grupna silovanja. Ljudi ne shvataju koliko to utice na psihu mladih momaka koji imaju vec po 18 godina a niko ih nije pipnuo za prangiju ni slucajno. Boli dusa, bole mlade godine. U njhovim godinama nasi dedovi vec bili zenjeni i to odlaganje prirodnog toka stvari radi skolovanja je glavni uzrok nase propasti i zasto Srba uskoro nece vise biti.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, Dinarski Ratnik said:

Nije ni Tesla pičke u životu vidio, pa je opet svijet promjenio

Da ali zato je posle razgovarao sa golubovima.

 

12 hours ago, vudun said:

Hefi, traži te g-din Tričković u vezi gospođe Danijele...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ne znam koi su ti, ali ako imaju neki problem ja sam uvek za to da ga rešimo. Nekada sam i ovde na forumu nudio fer borbe po pravilima kik boksa ili nekim drugim po izboru protivnika jer ako se odluče na igru bez pravila onda nemaju nikakve šanse. 

Nego kad smo već kod toga znaš kako sam davio nekog Makedonca ispred grčke granice pre jedno mesec dana. Hteo da reguliše saobraćaj i stao mi ispred kola i krenuo da urla. Ja ga pustio da se izduva i rekao mu lepo, ajde brat prođi neću te ometati, ali lik zapeo i blokirao 3 trake. Posle 10-og puta kada sam mu rekao da je u pravu i da ga puštam da prođe pukne mi film i oteram ga u pičku materinu, a on zaleti na mene i ja ga samo stisnem za grkljan. Moja žena vrišti, sin plače od straha,a  narod u neverici. Ja ga lepo sprovedem do vozila i kažem mu da ako sledeći put napusti automobil da ću ga spakovati u gepek. Okolo bilo gomila Makedonaca i ja mislio sada će da mu skoče u pomoć, ali umesto toga izlaze 3 Makedonca i grle me i čestitaju kako sam ih sve oslobodio napasti. Inače u povratku su mi neki drugi Makedonci (verovatno neka kosmička karma) ,neka im Bog dao sreće i zdravlja, pomogli da popravim  auto i bez njih bi  i dalje verovatno bio na toj ukletoj benzinskoj pumpi.

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, vidi, ja odgovorno tvrdim da sam imao više žena od tebe u periodu osnovne škole... Možda čak i srednje...

Kasnije si me ti prešišao, tek nakon moje 22. godine, a tvoje... treba mi digitron.

A šta ćete, ima nas izbirljivih...

Kako sam stario, tako sam postajao sve gori perfekcionist... i antiglobalist.

Kad sam imao 18 godina, na mene se ozbiljno ložila jedna otmena dama od 25.  S druge strane, na studijama me otvoreno muvala asistentkinja 10 godina starija; time se nitko u estradnom prostoru ne može pohvaliti...

A kad bih izustio kakvo sam nedelo počinio sa, ebem liga, dvadeset četiri - digla bi ti se kosa na glavi... To je bila Operacija Gvardijan, Kasiopeja, Labrador, Maestral i Otkos u jednom...

Pusti ti sad Makedonce, to je jedan pošten narod...

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...