Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

sad citam ovo

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/za-i-protiv-da-li-treba-zabraniti-pusenje-na-javnim-mestima/bsbqq6s

 

"a i pušači su bili zahvalni jer su odmorili svoja pluća" :haha: sto posto jesu

 

jum stav o ovome?

 

Iskreno, radujem se. Skoro sam izasla uvece (znaci bez smejanja, keva nema prilike cesto u grad), i crkoh od dima. Znaci glava me bilela i sutradan. Izlazila napolje da disem na po sata.

 

Pa nema smisla. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

gadna vremena, gadna...

 

leti i nece biti toliki problem posto ce u bastama moci da se duvani, ali cim bude zahladnelo...

 

mozda ce biti moguca neka kompromisna varijanta u kojoj bi lokali mogli da imaju prostorije koje bi zaista i bile odvojene od delova za nepusace

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne oporezuju se pušači već kafići, koji će samim tim što služe pušače (kojih ima više među mušterijama kafana i kafića) imati veću zaradu i moći da plaćaju veći porez, a ovi drugi će biti nižim porezima podsticani... uostalom, obično se podstiče ono što je bolje i zdravije a ne obrnuto... mada može i to tvoje, kakvi su nam lobotomirani sklopovi na vlasti možda im tvoja ideja zazvuči sasvim logično...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh sad, delovi odvojeni, šta znam, kad idem s 5 osoba, od koje su, lupam, 2 pušači, logično da će svi ići u pušački deo jer niko nije baš tolika bagra da tera inat nama koji purnjamo, sećam se kako je bilo pre par godina u Čačku kad su uveli te odvojene delove, u nepušačkom delu dvoje ljudi, ono ostalo sve puno, krcato, onda su ta pravila isparila i opet su svi delovi isti, nema razdvajanja, neka svi uvedu bolju ventilaciju i to je to :D

 

htela sam reći, glupa ideja potpuno ukidanje, preterano je

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...