Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nece mu rejting porasti sad uopste.. ko je hteo da glasa za radikale do sad, glasace, ko nije hteo nece

 

nije bas tako jer glasovi radikala istorijski jako osciluju. srs je sad u usponu i ovo je pre svega besplatna reklama. ovoliki airtime ne bi nikada mogli da kupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tako. Naći će se pun kufer ljudi sa sumnjivim intelektom koji će zbog ovih dešavanja da glasaju za Šešelja (dakle ne srs nego Šešelja, potpuno ista situacija kao sa vučićem i snsom).

 

Možda neće na republičkom nivou praviti koaliciju, tu će im biti dovoljan samo sps, ali po opštinama na lokalu očekujem ogroman broj sns-srs koalicija.

 

Potreba za vođom je zajebana stvar, vraća ljudski mozak u neku 10000 bc

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bas tako jer glasovi radikala istorijski jako osciluju. srs je sad u usponu i ovo je pre svega besplatna reklama. ovoliki airtime ne bi nikada mogli da kupe.

 

ja nemam TV, pa ne znam koliku minutazu dobija ovde.. ne znam zasto bi sad dobio vecu minutazu nego pre

 

svi sad znaju da je oslobodjen i to je to.. nece ga Vucic pustiti da laje mnogo

 

u Hrvatskoj kapiram da ce ljudi veceras sanjati onaj nabubreli nos.. i mozda jos koji dan..

 

za 10 dana maksimum, kao da nista nije bilo

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece ga Vucic pustiti da laje mnogo

 

 

pa ja koliko znam šeki je imao nekoliko gostovanja na pinku od kad je došao i njegovo napadanje vučića je, najblaže rečeno mlako... postoji tu neki dil i vučić nema šta da ga ne pušta, sve su oni već utanačili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapadnim interesima odgovara da je Vučić na vlasti, pa su ga ovom presudom lišili opasnosti da mu Šešelj napravi cirkus.

 

Ma koji bre cirkus kad su u dilu onom najmrtvijem, Šešelj mu je danas bliži saradnik nego Toma.

I kod Vučića igra svoju oprobanu ulogu strašilo-pajaca iz kutije, koju je igrao i kod Slobe. Prevejano udbaško govno.

 

postoji tu neki dil i vučić nema šta da ga ne pušta, sve su oni već utanačili...

 

Jasno od prvog dana, to ne vidi samo onaj ko neće.

 

Jezive stvari...

 

Ce5lbMCWIAA_TMs.jpg

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

fascinantno je to što gotovo nikada nema bilo kakve papire pred sobom, sve iz glave govori

 

na 17.00 otpakuje knjigu "Afera Hrtkovci i ustaška kurva Nataša Kandić" i govori da za tu knjigu treba Vlada Srbije da mu dodeli nacionalnu penziju zbog izuzetnog doprinosa srpskoj kulturi

hahahahaaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...