Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jednoga dana ce Srbi svakako morati da ukapiraju da za njih kao narod nije zivot u demokratskom sistemu,vec gvozdena drzavna disciplina u kojoj ce pravila jednostavno morati da se postuju.

 

Kod nas politicari menjaju stranke cesce nego cipele i stranke nam predstavljaju interesne grupe pre nego skup moralnih i postenih ljudi sa voljom i znanjem da resavaju probleme u kojima se kao narod nalazimo.

 

Svakoj vlasti je kriva ona prethodna i tako ce biti uvek.Samo sto ce za koju godinu,verovatno gomila bivsih da se sjedini u neku novu partiju.

 

Onoga trenutka kada vlast uzme u ruke neko ko ce da zabrani i to bukvalno Grand Parade,Parove i Farme.Ko ce da strpa sav kriminalni i bahati sljam na dugogodisnje zatvorske kazne tada ce Srbiji da bude bolje.

 

Kad prosecnom srpskom klincu glavni cilj bude bio da zavrsi faks sa dobrom ocenom da bi mogao da se zaposli u svojoj drzavi i da normalno zivi umesto da u nadrkanom autu vozi silikonsku drolju tada ce da nam sine

 

A za to ne trebaju ni EU ni Rusija ni Kina.

 

Samo cvrsta ruka ovde moze da donese rezultate.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa neće Radulović biti na lokalu, verovatno neki padobranci koje je skupio u poslednji trenutak čisto da bi imao listu za lokal, isključujući bg opštine i eventualno novi sad.

 

Kako neće?

Misliš on lično, ili pokret uopšte neće?

 

Ako je ovo prvo. Pa nema veze da li je on lično. Treba videti taj njegov "sistem" o kome toliko priča, i koji tako fantastično funkcioniše da se sve bolji od boljeg utrkuje da radi za dobrobit naroda.

Može i na lokalu da se galami i poziva na transparentnost... na nezavisne institucije i tako dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

51% Zavetnici

48% DSS

45% Dveri

 

kapiram da su najbitnija pitanja o veronauci, građanskom vaspitanju, EU i NATO, za ostalo pretpostavljam da svi manje-više isto glasaju

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu u suprotnosti

u suštini, Zakon o platnim uslugama definiše institucionalni okvir plaćanja, a Zakon o deviznom poslovanju daje pravila o plaćanju u dinarima i devizama itd

 

na PayPal računu ne mogu stajati dinari, koliko znam, pa se zbog toga svako plaćanje smatra deviznim

Opet ja o uštipcima

Ovo je primer računa koji daje PP

 

 

 

eGaUULI.png

 

 

 

Ako ja dobro razumem, ja sam njemu platio u dinarima, a on je dobio evre. Tako da sa moje strane, sve je po PS-u. Jedino ako on je registrovan u Srbiji, a ne može da dobije ovaj iznos u RSD, onda on ima problem

 

Možda grešim, iskreno, mrzi me da čitam 115 strana ovog zakona. Npr. i Novinarnica nudi PP opciju za plaćanje, tako da mi je čudno da baš niko ne zna da je to zabranjeno, ako stvarno jeste

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...