Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ko je ova hipstersko-cvikeraška nakaza?

Pun mi je više i botova i fejsbuka i ove ciganske države...

 

Elem,

ne želi da sprovede lustraciju, da zapleni ''eliti'' opljačkane milijarde, nema nikakav stav o uvozničkom lobiju i poklanjanju zemlje, one istinske, obradive.

Za njega je privatnik svetinja. Ne prkosi agenturi Velikog brata. Bio je u Vučićevoj vladi, a pojma nije imao s kim će sve imati posla, bio je stečajni upravnik u onim kurvinim vremenima. Ajde to i nekako, profesionalizam, šta li je.

Ali neka hvala. Niti mogu niti želim da glasam za Radulovića. Nismo od juče. Inače, verujem da on nije loš tip, ali jebi ga.

Edited by vudun
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem,

nema nikakav stav o uvozničkom lobiju i poklanjanju zemlje, one istinske, obradive.

 

 

http://dostajebilo.r...lju-ispod-zita/

 

infografik.png

 

Aleksandar Stevanovic

 

''Jedan od prigovora koji DJB dobija je o političkom amaterizmu. Mi smo izuzetno ponosni na taj amaterizam, rad hiljada volontera koji su u potpunom medijskom mraku izgradili sa minimalnim sredstvima organizaciju koja ima politiku koja nudi rešenja, koju su skoro svi počeli da kopiraju (barem verbalno) i koja će ući u republičku, pokrajinsku i veliki broj lokalnih skupština. Imponuje nam da neko kritikuje grass roots razvoj, da nas proziva što nemamo prekaljene političare. Imponuje nam što nemamo partijske kadrove spremne da odmah ponude svoju stručnost u javnim preduzećima. Izuzetno nam je drago što kritikuju pozitivnu selekciju od koje nikada nećemo odustati. Drago nam je što mogu samo da napadaju formu i što svoj model politike koji je od Srbije napravio ukletu zemlju nude kao superioriran. Drago nam je iznad svega što će 24.4. biti dan radosti za taj divni svet koji je gurnut na margine od strane iskusnih i prekaljenih političara koji imaju sve osim rezultata.''

Edited by chess
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota stvarno, ne znam ko je uopšte dozvolio da se ono snimi i okači.

Blamaža u rangu ništa bolja od naprednjačkih.

 

S tom razlikom što je tamo nepismena stoka, a ovdje su kao stručnjaci.

 

Al kao što rekoh, čini mi se da 90% njihovog kadra zapravo sačinjavaju totalni poslovni i politički amateri, načelno dobrih, možda i iskrenih namjera, ali koji nikad ništa stvarno nisu uradili. Ili studentarija / ex-studentarija, ili mlađi ljudi vezani za svoja uskostručna zanimanja bez ikakvog društvenog ili rukovodećeg iskustva.

 

A ti ljudi jednostavno ne mogu da vode složen društveno-politički sistem, kakav god on bio.

Sličan primjer je nesretni Verbić. Ja imam utisak da bi ogromna većina kadrova iz DJB izgledala potpuno isto kao on kad bi se našla na nekom rukovodećem mjestu.

 

Ovaj tip ekipe:

 

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dveri ce progutati dss u toj koaliciji, i imaju osnova za dalji rast. Jačaju takvi pokreti širom Evrope.

 

Dugoročno gledano bitnije sjebati sps, to je jedna dobro organizovana sekta. Sns je prenaduvani balon, kula od karata.

 

Al kao što rekoh, čini mi se da 90% njihovog kadra zapravo sačinjavaju totalni poslovni i politički amateri, načelno dobrih, možda i iskrenih namjera, ali koji nikad ništa stvarno nisu uradili. Ili studentarija / ex-studentarija, ili mlađi ljudi vezani za svoja uskostručna zanimanja bez ikakvog društvenog ili rukovodećeg iskustva.

 

A ti ljudi jednostavno ne mogu da vode složen društveno-politički sistem, kakav god on bio.

 

I tu ulazimo u začaran krug. Stalno kukamo kako nam trebaju novi ljudi u politici, a ako se pojave novi ljudi- e onda nemaju iskustva u politici. Jebiga.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota stvarno, ne znam ko je uopšte dozvolio da se ono snimi i okači.

Blamaža u rangu ništa bolja od naprednjačkih.

 

S tom razlikom što je tamo nepismena stoka, a ovdje su kao stručnjaci.

 

Al kao što rekoh, čini mi se da 90% njihovog kadra zapravo sačinjavaju totalni poslovni i politički amateri, načelno dobrih, možda i iskrenih namjera, ali koji nikad ništa stvarno nisu uradili. Ili studentarija / ex-studentarija, ili mlađi ljudi vezani za svoja uskostručna zanimanja bez ikakvog društvenog ili rukovodećeg iskustva.

 

A ti ljudi jednostavno ne mogu da vode složen društveno-politički sistem, kakav god on bio.

Sličan primjer je nesretni Verbić. Ja imam utisak da bi ogromna većina kadrova iz DJB izgledala potpuno isto kao on kad bi se našla na nekom rukovodećem mjestu.

 

Ovaj tip ekipe:

 

 

iskreno ni ja ne verujem da imaju kadrove za tako nesto u ovom trenutku..

ti njih vec doveo na vlast..

necu da ih sad osudjujem zbog tupavih klipova, politickog amaterizma, manjka kadrova itd, jer nema vremena za to..

ostale partije su sve do jedne pune prekaljenih politickih vukova koji su prekaljeni politicki olos uglavnom..

ne postoji politicka organizacija u svetu koja u nekom stadijumu postojanja nije pravila/ili pravi jos uvek neke propagandno-marketinske promasaje..

ne sede tamo magovi marketinga sa njima to je jasno..

kvalitetan politicki marketing kosta, kao i svaki drugi a oni tih para trenutno nemaju

nek barem udju u skupstinu da mogu ovo sto pricaju po klipovima o ovom basibozuku na vlasti da kazu javno, odnosno vecem broju ljudi, a posle cemo da vidimo..

 

 

I tu ulazimo u začaran krug. Stalno kukamo kako nam trebaju novi ljudi u politici, a ako se pojave novi ljudi- e onda nemaju iskustva u politici. Jebiga.

 

pa upravo to..

niko nama elitnima nije dovoljno dobar, jer jebiga eto

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

a propo ovog klipa DJB..

 

u demokratiji, stranka treba da radi paralelno na dve stvari: 1) konstantna izborna kampanja i borba za rejting i 2) vodjenje drzave za opste dobro gradjana. sns su na primer doktorirali ovo pod 1, ali pod 2 ne rade apsolutno nista.

 

ono sto treba DJB-u je:

  • jedna osoba za tv duele, po mogucstvu neki sredovecni muskarac sa 15-20 kila viska (to nas narod voli da vidi) koji je stalno na granici bezobrazluka i ume da "spusti" sagovornika. to nas narod interpretira kao "snagu", recimo neko kao zivkovic, sarapa, i slicno. ne sme da deluje previse pametno i obrazovano (to jest kao picka, jer nase glasacko telo to ne podnosi) i recnik treba da mu bude jednostavan bez stranih reci.
  • jedna ili vise osoba osoba zaduzenih za konstantnu kampanju, itd. najbolje je da to bude neki mag marketinga (sns recimo uvozi taj kadar i to im rade englezi ili tako neka konsalting ekipa). oni treba da smisljaju fraze koje prolaze kod glasaca, plakate i slicno. recimo onaj vucicev stav rukama kad mu se dodiruju vrhovi prstiju - to je naucio od strucnjaka za propagandu i marketing i to je deo harizme koju gradi.

mislim da bi ekipa iz DJB mogla da vodi drzavu mnogo bolje od sns-a, ds-a, dss-a itd, ali toliko nemaju znanja o marketingu da deluju neharizmaticno, bar vecina njih, ukljucujuci i radulovica koji je tu jos i najbolji jer govori stalozeno i racionalno (ali nije dovoljno bezobrazan).

 

e sad, to nije razlog da ne glasam za DJB. mislim da svako sa malo mozga i osnovnim osecajem za politiku ne moze u ovom trenutku da glasa ni za sta drugo osim za DJB.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tek pre neki dan skontao koliko pada u vodu ono Radulino da ga podržava velika većina privrednika, jbt kad se onaj ldp isprdak pravnik posprdao sa njim na rtsu mogu misliti šta ozbiljni ljudi koji decenijama privređuju u srbiji misle o njegovom pokretu i kapacitetu da primeni smanjenje poreza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...