Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Svaki normalan covek bi pozeleo da Tadic i Dveri ne udju u parlament. Ko im jebe mater, Tadic moze i da umre, nazdravio bih isto kao kad je i Djindjula skoncao. Ne kukajte vise na Vucica, neko je kukao i kad ste vi glasali da vama bude bolje. Nema tu razlike, pogotovo nekom slobodumnom coveku koji nema ni kuceta, ni maceta, kao sto sam ja i koji ne mora da glasa da bi dobio posao, dobio bolji posao od prethodnog, zadrzao neki stari budjavi, dobio poneki sendvic. Meni je isti kurac bio i kad je bio Sloba i Djindjic i Tadic, Kostunica i Dacic i samo Kostunica i sada Peder. Cak ni ne krivim nikoga, ne zavisim od tih govana. Pitate se ko glasa za Vucica? Ima ih, mozda se malo kriju, ali to se zna. Isto tako je potpuno bilo za Tadiju, na primer. Zemlja koja je u vazalnom, porobljenom stanju ne treba ekonomske planove, treba dobre obavestajce i prljave igrace koji su spremni da nesto prljavo urade, jer drugacije je nemoguce izaci iz tog stanje. Kad ste svojim glasanjem stvorili ovakvu atmosferu u zemlji, pogodnu za kompletno ropstvo i vrsljanje gomile spijuna, onda vi niste bili govna, retardi i ne znam sta jos sto pisete licemerni gadovi, ne to su samo pederovi glasaci. Forum je generalno dobar, lepo je sto ljudi imaju misljenje ima super ljudi ovde, nikoga licno nisam nazvao licemernim govnarom. JEBI ZVEZDO GLUPE GROBARE!

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je isti kurac. Nisam ni rekao da je tebi bilo. Nemam nista protiv da glasas onako kako mislis da ce tebi biti bolje. Nemoj samo da pricas da si glasao da bi i meni bilo bolje. A o ovim slikama bi se tek moglo polemisati, medjutim bole me prsti, citaj toljaga.

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je ovo Šešeljeva igra da proba da skrajne deo konkurencije, ili zaista tu ima nečeg, ali definitivno je čudno da RIK već dva dana daje Dverima/DSS tačno 5.00 %, i da ne idu ni dole, ni gore, a isto i za ČBČ, koji su konstantno na 5.03% i nema nikakvog, ni minimalnog talasanja, što je nemoguće ako se konstantno broje glasovi, a u igri su i dve decimale.

Naravno, nije to greška ni Dveri/DSS i ČBČ, ali Rik definitivno mora da odgovori na ta neka pitanja.

Još čudnije što su oni pre koji sat izašli sa uzorkom koji je manji nego kada su juče (odnosno, već prekjuče), izlazili.

 

Mislim da će narednih dana tek da bude buke oko ovoga, i trenutno, mislim da je glupo određivati se, dok se ne vide argumenti jednih i drugih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitao program Levice Srbije ,mogao je Borko kod Radula da pređe ,ako je imao časne namere da sprovede sve to

ovako je samo uzeo potencijalne glasove Radulu ili SDS-u

 

Teško. Borko je na primer za to da država sama otvara fabrike, a Radulović je totalno protiv toga.

Radulović jeste za mnogo bolju socijalnu politiku, nego što je ona trenutno, ali je ipak kapitalista, a Borko je levičar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Borka drma kriza srednjih godina, celu političku mladost proveo sa demokratama koje su uništile zemlju a sad hoće da se igra vietkonga, pazi da mu ne poverujem.

Bio čovek ambasador u Wašingtonu, sumnjam da je gomilao kalašnjikove i zolje da oslobodi američke radnike od kapitalističkih okova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je obicna podmetacina sa Borkom. Ne znam kako neko uopste to moze ozbiljno da dozivljava.

 

Hrast je objasnio.

 

Bas sam skoro gledao na HRT-u, nesto kao rijaliti, Borko vodi pregovore sa nekim strancima u vezi odnosa sa Pristinom, sta li vec. Smejurija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...