Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vučić je u Požegi rekao da su se tokom izborne noći dešavale neke pomalo čudne stvari i osvrnuo se na dolazak opozicije u RIK.

"Vidim da je i SNS tražio uvid u sav birački materijal, jer su se neke pomalo čudne stvari dešavale. Zamislite da sam ja upao u neku komisiju, i odjednom promenjeni rezultati, sve kako su oni hteli", rekao je Vučić.

 

 

nije se pomirio sa cinjenicom da prelaze cenzus, mislim da ce uspeti silama da ih izbaci sa granice i spusti ispod, a onda krece sranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

u situaciji kada na vlasti imamo psihopatu diktatorsku

ponašanje DS-a i SRS-a u kampanji je bilo neprihvatljivo i dovoljno da niko ne glasa za njih. Prvi su napadali Radulovića (više širili defetizam i poturali neke sulude teorije), drugi po DSS/Dveri. Ako je i samo zbog borbe za delić kolača - previše je.

 

DS se malo oprao sada posle izbora, makar time što je stao uz liste na ivici cenzusa.

Dok SRS samo potvrđuje da je vučićeva opozicija. Neće oni u vlast, neće se Šešelj odreći svoje ideologije, niti Vučić svojih gazda. Biće najjača opoziciona stranka, praviće lokalne koalicije sa SNSom gde god može i treba i svima lepo.

Osim narodu, al jebeš tu stoku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neće, zato što uskoro, kako je krenulo, neće biti opozicija, već vlast sa pederom

 

Ne verujem u tu varijantu. Nema šanse da se Vučić odrekne EU. Suviše je ucenjen i kompromitovan. A ako se ne odrekne EU, a Šeki ipak uđe sa njim u koaliciju, na sledećim izborima radikali neće imati cenzus. Samo bi pucao sebi u nogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srpska napredna stranka saopštila je da je osnovala svoj pravni tim koji je nadležnim institucijama uputio zvaničan zahtev da se glasovi sa izbora održanih 24. aprila ponovo prebroje. Naprednjaci kažu da je ovaj zahtev upućen zbog "očiglednih zloupotreba, određenih nejasnoća i nelogičnosti" za vreme izbora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šešelj ima besmrtnu ideologiju, al zato SPS ima besmrtne glasače

 

"Vidim da je i SNS tražio uvid u sav birački materijal, jer su se neke pomalo čudne stvari dešavale. Zamislite da sam ja upao u neku komisiju, i odjednom promenjeni rezultati, sve kako su oni hteli", rekao je Vučić.

 

 

hahaahahahaha

izgleda da su to bez njega odlučili

 

hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa konstatacijom da je Šeki udbaš, a udbaši su, kao što znamo, ono najgore iz divne SFRJ. Ljudski talog. I oni, a i njihovi potomci.

 

Imao je on strašno poniženje od strane te iste službe, u zatvoru, sredinom 80-ih. Tada je i odlepio. Neka specifična vrsta šizofrenije, kiselo grožđe sindrom, isto kao i Vučić.

 

S tim što mu je mlađani Vođa i zajebani psihopata. A psihopate su, opet kao što znamo, u ekstazi kada kinje i zlostavljaju druge. Pa makar se to ispoljavalo i preko smanjivanja penzija, koje su zarađene i neotuđive, ili pak stalnim vratolomijama u medijima. 24 / 7

 

Odavno normalnih ljudi, poput Borisava Jovića, nema na vlasti. Ipak smo mi kolonija, a u svakoj koloniji mora da bude stanje ludila i haosa. Takvo stanje družini udbaških milionera najviše odgovara. Tada se šljam najbolje snalazi.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, možete li onda da pojasnite koji su ciljevi Udbe?

Da li je i Vučić njihov čovek, i šta oni imaju od toga što je Šešelj navodno njihov proizvod? Da li drže i DS, ili ne drže?

I da ponovim: koji su im ciljevi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sprovode zamisli Velikog brata na terenu, da peru pare, da se nenormalno bogate i bahate, da po potrebi režiraju ubistva ili pak štite estradu (slučaj Kantrimen) itd.

 

Pa to nije baš pravi odgovor na pitanje koje sam postavio. Više su pretpostavke u fazonu Dejana Lučića (koji i sam ne veruje u to, ali mu pomaže da uvaljuje knjige).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ih je svih zajedno dosta, necu vise da pratim politicka desavanja bar pola godine.

 

A i ne znam sta bih novo od njih mogao covek da cuje, vec napamet znas sta ce svako da kaze cim zine.

 

A i definitivno se ne zna vise kome covek da veruje, ali ono, bira se manje zlo. Kako god okrenes leba ovde nema ni za 10 ni za 20 godina, za dalje cemo videti.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, taj neki profil sa kog navodno Šešelj sere je lažni https://twitter.com/seselj_vojislav

 

nije, rekoše ljudi bliski SRS da je sve što tamo piše autentično

 

Dobro, možete li onda da pojasnite koji su ciljevi Udbe?

Da li je i Vučić njihov čovek, i šta oni imaju od toga što je Šešelj navodno njihov proizvod? Da li drže i DS, ili ne drže?

I da ponovim: koji su im ciljevi?

 

da mi možemo da pojasnimo koji su ciljevi službe, služba ne bi postojala

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro naučno fantastično štivo, čujem Martin će u novoj knjizi da pozajmi lika iz informera, Vučičevića, da se pojavi kao ružniji brat Hodora, ovaj će umesto hodor hodor da viče državni udar državni udar.

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...