Jump to content

2017.08.09-12. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 22


Јарослав

Recommended Posts

Nije problem opet u tome koliko je skupa nego koliko je losa

 

Giros ima u sebi meso, sargarepu, luk, paradajz i zelenu salatu = nije giros

U hamburgere trpaju toliko senfa da ne moz osetiti jebeni ukus nicega drugog a objasniti da neces senf je podvig

Kukuruz je i dalje kuvan u slatkoj jebenoj vodi

Nudle i muckalice izgledaju prljavo i to ne mogu da jedem obrni okreni

 

Fora je da poneses klopu lajk a bos

Znaci plazma, sendvici, mesni narezak, riba, gotova kuvana jela u konzervi i superiska

I fishnchips, krofnice i sladoled na festivalu i dosta

 

Bez mercha moz lagano (mozda i da ti pretekne) sa 100e u kamp i jos 140 za prevoz i kartu (ako ides organizovano)

 

Sad, sto se kampa tice, fora je da ne kampujes u sumi i pored puta bilo kog jer si najebao ako padne kisa.

Ili VIP kamp, ili ona livada ispod sume, zabodes se u najdublju avejlabl travu i dobar si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

lajk a bos

mesni narezak, gotova kuvana jela u konzervi i superiska

 

 

Uh, ove dve lajne su bas ono u kontradikciji. :smile:

 

Inace, da, slazem se da je hrana tamo dosta grozna, narocito kad treci ili cetvrti dan za redom jedes isto, iako naizgled kao ima super raznolikosti u ponudi. Sve na kraju ima ukus kao hrana iz neke menze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je odvratno, to jeste tačno

 

one kobasice i ono što Laza zove "gulaš", a u stvari je neka posebna kobasica natropana na komade veličine banatskih čvaraka i propržena u ulju koje stoji mesec dana

osim toga nekakve prljave nudle, barena kolenica koja je ogavna, bacio sam jednu porciju pre dve godine, još kobasica... grozno

 

ti burgeri su jedini ličili na nešto, mada su i oni bili mnjeh

 

 

 

svadbarski kupus u Guči je festivalska hrana, ne ta sranja za Čehe :mrgreen:

Edited by Underkuruz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja prosao za 250 evra komotno,

bez nekog bahacenja preteranog, uzeo po koju majicu, pojeo tonu krofnica i nisam se stiskao uopste, sta mi treba kupim

ali ona zadnja dva mesna nareska zadnjeg dana festivala su mi bila najsladja u zivotu, ne znam sto

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je da poneses klopu lajk a bos

Znaci plazma, sendvici, mesni narezak, riba, gotova kuvana jela u konzervi i superiska

I fishnchips, krofnice i sladoled na festivalu i dosta

 

Bez mercha moz lagano (mozda i da ti pretekne) sa 100e u kamp i jos 140 zaprevoz i kartu (ako ides organizovano)

 

You are brutalassaulting it wrong.

 

Sad, sto se kampa tice, fora je da ne kampujes

 

fixd

 

sve je odvratno, to jeste tačno

 

one kobasice i ono što Laza zove "gulaš", a u stvari je neka posebna kobasica natropana na komade veličine banatskih čvaraka i propržena u ulju koje stoji mesec dana

osim toga nekakve prljave nudle, barena kolenica koja je ogavna, bacio sam jednu porciju pre dve godine, još kobasica... grozno

 

ti burgeri su jedini ličili na nešto, mada su i oni bili mnjeh

 

Meni bre brate sasvim dobra hrana na češkim festivalima. Štagod da sam probao kuvano, pa i taj kvazi-gulaš, uvek sam se zadovoljavajuće najeo.

 

Ipak, prvi favorit mi bramborak. Njega sam još na Mastersu svakodnevno jeo, kombo sa suvim mesom drži jedno 5-6 bendova bez problema.

 

Jedino što mi trip oko hrane bio da ove godine bila generalno skuplja nego prošle godine...ili sam samo ja više jeo :D

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

tuš je čist i prihvatljiv kad kreneš rano ujutro ili uveče na brćkanje

problem je to što ih nema dovoljno i ako se uspavaš, upao si u red i čekaš

 

podloga za spavanje radi sasvim dobar posao

 

kad se vratiš u 2 u šator, do te mere si iscrpljen da može da se dere ko šta hoće, čuti nećeš

+se ne deru toliko ljudi sve do poslednje noći (koliko god neverovatno zvučalo)

 

ti, Angelistore, što pokušavaš da bivaš vickast, jako si zabavan, evo, vrištim od smeha, prosto ne znam šta ću sa sobom, treba svoj stendap da organizuješ ic gana bi a faking blest, samo lupaj kontru svemu max neosnovano, raja to voli, humor za široko tržište, skoro kao crni gruja, samo još luđe, pun pogodak imaš, 200% profit

veruj mi

 

 

 

elem, mene max smaraju redovi i smara me što nema pravog soka na festivalu

baš bi bilo lepo da se to promeni

Edited by Хавочка
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...