Jump to content

Recommended Posts

Da pohvalim i ja  gorepomenuti prethodnopomenuti Dvne, hvatao live na nekom festiću skoro, kidaju live, i odlična mi zadnja dva, nemam problem sa sličnošću.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sta je odjednom sa hypeom sa Anciients? Bukvalno vidim kao da je neka organizovana PR akcija da se promovise ovaj album, svuda svi kace O.o Ili ti stojis iza onog nekog Prog Metal profila na fejsu i instagramu sto ide i kaci non stop pa svi kopiraju 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, ShinigamY said:

Sta je odjednom sa hypeom sa Anciients? Bukvalno vidim kao da je neka organizovana PR akcija da se promovise ovaj album, svuda svi kace O.o Ili ti stojis iza onog nekog Prog Metal profila na fejsu i instagramu sto ide i kaci non stop pa svi kopiraju 😄

Nemam veze ni sa kakvim profilima koji kace objave na fb i instagramu i hajpuju ovaj album,bend ili i jedan drugi. Prilicno sam objektivan i svojstven svom ukusu. Promasio si adresu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opusteno, nisam nista u negativnom kontekstu rekao 🙂 Nego mi je smesno da se bukvalno juce i danas ovaj bend pojavio SVUDA, gde god se okrenem vidim postove za ovaj album. Zato sumnjam na neku bot PR kampanju, ko sto su radili za Calligulas Horse, da se spamuje svuda sa albumom. Sto se tice albuma konkretno, preslusao sam 2 puta, al' nekako mi nista nije zapalo za uvo da me oduva. Mozda nisam u elementu za ovakav fazon trenutno.

Edited by ShinigamY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzivaj, nisam ni rekao da si ista lose mislio. Album je zvanicno izasao danas,ali sam ga cuo vec juce,pratio sam najave i cekao da se pojavi posto sam cuo sekvence iz istog i svideo mi se. Bend inace poznajem par godina unazad,nije mi nepoznanica. Ne pratim drustvene mreze i zaista te objave i PR kampanje ne podrzavam. Album je po mom skromnom misljenju odlican a definitivno nije za svaki dan. Mozda nisi uboo trenutak. Desava se koliko puta meni pa kad se vratim na neki bend odusevim se tipa-Wow!! Posle kontam da mi je i tad legao zapravo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi Anciients je bio topina, drugi malo slabiji ali ipak solidan. Jes iskače ovaj novi svuda ali odličan je bend u pitanju, a možda radi i blaga nostalgija za ovakvim zvukom. Btw, pre je ovo za avangardu nego ovde.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Haos sam ja said:

Prvi Anciients je bio topina, drugi malo slabiji ali ipak solidan. Jes iskače ovaj novi svuda ali odličan je bend u pitanju, a možda radi i blaga nostalgija za ovakvim zvukom. Btw, pre je ovo za avangardu nego ovde.

Slazem se sa tobom. Ok,stavio sam ovde jer je bend okarakterisan kao extreme prog metal,ali ne bih pogresio ni da sam postovao u avangardu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

menu su oni jako neupecatljivi, malo Mastodon, Intronaut, Opeth, sve spakovano lepo ali bukvalno ne sviraju nista sto zvuci kao da je njihova muzika. i vokal ista prica, prijatan ali nista ga ne izdvaja, peva dakle postoji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...