Jump to content

Blood Incantation


Grobodan

Recommended Posts

  • 5 months later...

Dobar je novi Spectral Voice, odličan zvuk albuma, baš kako treba za taj pećinski, gadni DM, vokal kao da dolazi iz samog groba i atmosfera je odlično pogođena, kao sa onog sveta kovitlac. Lično više volim Blood Incantation tip death metala kad je urađen vrhunski kao na Hidden history, ali i ovaj fazon im odlično stoji i znaju znanje bez dileme.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Meni na momente izranja TD soundtrack za Sorcerer i Thief, i to previše liči na TD, kao kopija da ne kažem nešto gore od toga. Na kraju krajeva, da budem iskren ne leži mi kako sve to kombinuju....kao da krenu jedno da sviraju pa se zaborave i pređu na nešto drugo, pa onda "hej šta smo ono na početku svirali? A da, ajde da se vratimo na prvu temu".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je izasao na torentima. Atmosfera je odlicna,a svirka fenomenalna. Bend koji konstantno pomera granice. Dosta je progresivnih i space upliva ali meni se svidja. Gostujuci muzicari su maestralno odradili svoj posao. Iako je album od skoro 44 min i  podeljen na 6 pesama stice se utisak kao da je sve to jedna pesma u celini...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 9/30/2024 at 8:05 AM, Grobodan said:

Onda da sasečemo tom logikom sve prog pesme od 20 min. 

lol

kul je album. dobro vozi.

debar death metal, ambiciozne ideje, ali realno ovi prog delovi su uglavnom vrlo basic i mozda extra zanimljivi jedino ako si celog zivota samo Deicide slusao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, azal said:

lol

kul je album. dobro vozi.

debar death metal, ambiciozne ideje, ali realno ovi prog delovi su uglavnom vrlo basic i mozda extra zanimljivi jedino ako si celog zivota samo Deicide slusao.

 

Svidja mi se u sklopu teme albuma,nisam sad pao na dupe zbog istih,koliko mi se generalno njihova ideja svidela da uklope to u celinu.

2 minutes ago, Grobodan said:

Album godine verovatno. 

Slazem se. I po meni je definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...