Jump to content

2024.08.07-10. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 27


Havočka

Recommended Posts

Pa o tome se ne razmislja dve-tri nedelje pred polazak vec nesto ranije 😀
Mi smo prosle godine bili u Parking 2 zoni, nije toliko daleko ali kada nosis dve-tri ture stvari do onog drugog ulaza zna da se otegne uzbrdo, kroz sumu, blato..
Vidim da je i ove godine klasika sve rasprodato i ostale su zone 4 i 5.
5 ti je svakako bliza nego 4.
Prosle godine je bilo nesto oko zabrane besplatnog parkiranja na ulici ali setali smo se i gledali onu ulicu gde smo parkirali 2019. (200m dole naspram kafane U Satana) i tamo su ljudi i dalje bili parkirani svakog dana i bilo je mesta da se stane.
Ako nista probajte na silu ideju koju smo mi hteli prosle godine ali je bila tolika guzva i policije svuda da se nismo hteli zajebavati. U sustini odete kolima sto je blize moguce lokaciji gde hocete da kampujete, istovarite stvari i ostali izadju napolje i tu cekaju, a vozac nadje parking ili ode u parking zonu pa peske nazad do vas. Sigurno je lakse tako nego da se od parkinga vuku stvari do kampa, a i vozacu je lakse peske do vas prazan nego da vuce rance, kofere, satore itd itd.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kartu sam kupila prosle nedelje

zivot se ponovo zgusnuo od kako radim :puke: nemog se oporavim

peticu uzeh na kraju, mislim da mi je to oke, plus mi je oprema nova i dosta laksa, i stici cu dan ranije tako da nemam neku frku da se ulogorim pre nekog vremena

otprilike je duplo duzi put od uobicajenog, al' sam i deset kila jaca nego prosle godine xoxooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 hours ago, Havočka said:

peticu uzeh na kraju, mislim da mi je to oke, plus mi je oprema nova i dosta laksa, i stici cu dan ranije tako da nemam neku frku da se ulogorim pre nekog vremena

otprilike je duplo duzi put od uobicajenog, al' sam i deset kila jaca nego prosle godine xoxooooooo

Sve zavisi sta se nosi i koliko se nosi. Nama je uvek problem jer ja nosim pola dnevne sobe i onda uglavnom bude minimum dve ture do kampa. Tu svi pizdimo i mislimo sta nam je sve to trebalo, a kada se raspakujemo onda je sve super.
Definitivno preporuka svima koji bi da kampuju da dodju na festival minimum nultog dana.
Od 2019. krecemo dan pre nultog i te godine smo prespavali u Brnu pa sutradan samo dva-tri sata do festivala i bilo je daleko lakse, prosle godine u Budimpesti i opet je bilo lakse jer je ipak to 4 sata putovanja manje.
Ko je u smestaju njemu je lakse da posle tolikog puta ode na tusiranje i da legne, a ko hoce malo komfornije da kampuje to je ipak druga prica.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa relativno light, od luksuza imam trekmet, cebe, tronozac i knjige

i 700kg odece haha


s tim sto sam se preporodila kada sam presla sa fibera na carbon comp konstrukciju
neuporedivo je lakse jebote
i crni premaz 🤯 otkrice u rangu penicilina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...