Jump to content

2024.05.24. *Ušće, Beograd* RAMMSTEIN


Talvi

Recommended Posts

Ma, iskreno, oduvek sam sam Razbijača zamišljao kao Tila Lindemana... Tako te neke crte lica...

Će dovlače Korn uskoro? Pa, malo Limp Bizkit, pa red Godsmacka, Nickelbacka... da pred narodom izigravaju gigante od titana...

Linkin Park valjda batalio otkad im pevač otišao... Dobro tu je Merlinka Menson, Slipknot, Bullet za Valentinu...

Neka se lova okreće, jebi ga... Mora da se privređuje, agencije da nam opstanu, kuće da nam pevaju... Ne znam šta se opelješena raja žali da je čaša piva koštala 650 din, pa koliko košta onaj bafomet od bine da se dovuče? Te vatre, zmajevi, šatre, turbine, šištaće ozvučenje, to sve dodatni trošak...

A ti Hefeste onom trandži poruči putem video bima: Ta-ta-ta tange, sestro! Aaaa?! Hoću da vidim A...!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaže mi zubar da moram da radim kompletnu donju vilicu, svih 16 zuba koji su preostali... Tvrdi da tu više nema spasa...

Ja mu rekoh da kad god operem zube - obavezno povraćam...

Bolje da sam išao na Ramštajn...

RAMO RAMO DRUŽE MOj...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki pripadnik alternativne supkulture misli da je bogomdano biće koje zna tajnu sveta u odnosu na plebs. Rammstein je postao toliki fenomen da jednostavno svako mora da ima neko too cool for school mišljenje. Što reče Rendy lojer, ljudi bili i lepo se proveli, to je to sve okej, vratite se bandcamp iskopinama sad. 

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, Grobodan said:

Svaki pripadnik alternativne supkulture misli da je bogomdano biće koje zna tajnu sveta u odnosu na plebs. Rammstein je postao toliki fenomen da jednostavno svako mora da ima neko too cool for school mišljenje. Što reče Rendy lojer, ljudi bili i lepo se proveli, to je to sve okej, vratite se bandcamp iskopinama sad. 

Ramstajn je samo pokazatelj koliko je narod glup. Na koncertu 99% ljudi ne zna ni jednu rec nemackog jezika, 50% nisu uopste rokeri i opet otisli samo zato sto je in i sto goru vatre nebeske. Da dodju kod mene u Vrbicu da vide kada zapalim vatru sukti plamen 15 metara u vis. 

Mislim moze se otici tamo ako hoces da prosetas majmuna, nadjes neku pijanu zenku i polno je iskoristis, ali sa cenom od 650 dinara za pivo cenim da je pijanih zenki bilo malo i za same clanove benda.

  • Like 1
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 hours ago, Grobodan said:

vratite se bandcamp iskopinama sad. 

haha mislim da je u ovome ključ rasprave, što drugi metal koncerti uglavnom imaju slabu do bednu posetu a onda dođe Rammstein i razvali jače nego Ceca

ne-Rammstein metalce u Berlinu ili Parizu verovatno boli kurac da kenjaju po njihovim koncertima tamo zato što ima sasvim dovoljno drugih stvari da se lepo gleda na nedeljnoj bazi

no ovako nešto što se održalo ovde je svakako krajnje pozitivna stvar u svakom smislu, da nam je više rasprava oko ovakvih stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni odabir muzike neke osobe dosta govori, ali nije presudan faktor u oceni da li je neko pametan ili ne.

Što se tiče Ramštajna moram da primetim da je tu više pitanje plitkoće i površnosti nego neke gluposti. Svaka čast izuzecima koji znaju nemački i koji stvarno vole taj bend bez obzira na popularnost.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je ovakav događaj kod nas pozitivna stvar i meni je super što je bilo full posećeno oba dana. To ne menja moj stav sa prethodnih strana, a najviše mi je simptomatično ono što je chess napisao, a čovek bio na koncertu. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Talvi said:

ovo je metal brate, ne razumem ništa ni kad slušam one što pevaju na engleskom

To je zato što slušaš urlatore. 🤣 Idi na leto na Steel Panther pa češ sve da čuješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

logično je da je Rammstein više performans nego klasičan koncert, takvi su kroz celu karijeru i sad imaju love da to naprave da bude grandiozno i isplanirano u sekund

muzika je i dalje suština, a ovo je nadgradnja

čudno mi je da je to nekome negativna strana koncerta

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je Rammstein i pre jak sa tim efektima ali nije toliko skretalo paznju sa muzike, bila je dopuna, npr Live Aus Berlin je meni top, ima efekata ali i energija benda i kontakt sa publikom postoji. Sad je neki Eurosong Rammstein fazon, sve je over the top sa tim efektima, bina preogromna, sto mene licno smara. Ja generalno ne volim te ogromne koncerte, ovo sam otisao samo da ispostujem stare pesme jer sam ih slusao ranije. Naravno kapiram ljude koji su se ekstra proveli na koncertu, imali su razloga za to, ko voli spektakl sigurno je uzivao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 5/27/2024 at 4:05 PM, VoivodBG said:

Sad bi lepo legao taj neki combo Limp Bizkit, Slipknot, Kittie, Evanescence i kao visnjica na vrhu, Nickelbeck

meni deluje da Limp Bizkit sad shure uzivo, svesni su gde su u karijeri i besramno furaju taj notstalgic act+dad's rock vibe, sto da ne

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam prošle godine na bizkitu u pragu, odlični su. po meni bolji live doživljaj i od korna i od deftonsa, kad poredimo tu neku generaciju.

toliko crvenih kačketa na jednom mestu...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...