Jump to content

2024.06.21. *SKCNS Fabrika, Novi Sad* Agnostic Front


Talvi

Recommended Posts

  • 3 months later...

Bio sam zbog povrede preko mesec dana van stroja i toliko sam se uželeo nekih koncerata da ću čak i na ovo da idem iako sam AF gledao bar 5 puta i uvek je, osim prvog puta kad smo bili željni svega, bilo mega dosadno

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Haos sam ja said:

Bio sam zbog povrede preko mesec dana van stroja i toliko sam se uželeo nekih koncerata da ću čak i na ovo da idem iako sam AF gledao bar 5 puta i uvek je, osim prvog puta kad smo bili željni svega, bilo mega dosadno

Znaci mi koji idemo prvi put cemo uzivati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, VoivodBG said:

Razumem da si se uzeleo, ali za Boga miloga, ako ti je vec dosadan bend sto ides? Mogao si na nesto drugo. 😄

Gledaju mi se predgrupe + sam dobio kartu za dž. A možda me matore prdonje prijatno iznenade, nikad se ne zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj kakva sauna sinoć u Fabrici, stvarno ne znam kako će proći ovi julski i avgustovski događaji kad je sad ovako nepodnošljivo, mora to sve negde napolje da se izmesti. 

Reckoning solidan ali već izanđali trikovi, metalizirana gitara i dosta siromašni aranžmani iako dobro zvuče a kako i ne bi kad su sve iskusnjare u pitanju. Slabija poseta u tom momentu.

Reflection sviraju muziku kakvu ja volim i rado slušam doma samo uživo tu nema nigde muda, tanak i fragilan zvuk, voleo bih mnogo masniju gitaru i angažovanije bubnjanje. Tu se već napunilo.

Agnostic Front standardica. Nisam znao da im gitaru sad svira Craig Silverman koji je radio u odličnim hc bendovima poput Blood for Blood i Only Living Witness. Stigma ima već skoro 70 godina (čime je verovatno već probio svoj IQ koeficijent debelo) i više služi kao neka maskota, ne znam ni da li mu je uključena gitara. Roger se sa svojih skoro 60 dobro drži nakon borbe sa rakčinom. Dosta starog materijala i navijačkog singalongovanja dok smo se znojili svi kao svinje. Bilo puno kao u prknu, dosta nekih poznatih lica, neki lik razbio glavudžu pa dolazila hitna. I tako. Sve u svemu - znojavo.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva domaća podrška dobar zvuk, slabo ljudi....drugi bend, ne slušam nikako to i vokal me užasno iritira...malo više ljudi ali isto većina napolju.

Agnostic, već se sala odlično popunila, ipak nije bilo skroz puno, nazad je bilo mesta. Zvuk nazad užasan, odmah sam se probio napred i tamo je bilo dosta bolje.

Svirka dobra, malo mtv pozerisanja, pogotovo Stigma ali sve je to šou. Set lista fina, puno hitova, bilo i krljačina ali više ovih OI pank za pevanje. Publika odlična, velika vrućina, znoj, ali sve u svemu, vredelo je.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...