Jump to content

2024.07.15. *Dorćol Platz, Beograd* Steel Panther


Recommended Posts

  • Talvi changed the title to 2024.07.15. *Dorćol Platz, Beograd* Steel Panther
  • 2 weeks later...

Nie bilo loše. Bend razvalio, samo mesto održavanja koncerta je užas. Ako si malo sa strane ne vidiš ništa od drveća. Ko posadi ono ruka mu se osušila. Jbt. jedva sam video sise čak i sa druge strane gde nema drveća. 🤣

Neka kurvetina me videla sa cigarom i kaže jbt. još ćeš i cigaru da zapališ, a oko mene tipa 10 likova purnja. Za malo joj nisam rekao da ga izdućka. Koliko su ove klinke nešto besne i prepotentne, a nisu svesne da može vaspitna lako da sevne.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma čudan događaj sve u svemu. Ne znam kako je drugačije moglo na onom mestu nego da se postavi bina tamo gde je i bila. Nije ona bašta ni predviđena za koncerte, posebno ne ovakve veličine. Ne mogu da procenim koliko je uopšte bilo ljudi, ne znam da li je preterano reći da je bilo bar 1000 ako ne i više. Red za piće nesnosan, jedan dečkić toči pivo sam a vrućina ubija. Čudan sastav ljudi, baš šarena ekipa maksimalno.

Što se koncerta tiče, više je ono bio stand up nego klasičan koncert. Ja ne slušam ovaj bend nešto i u principu prezirem glam, znam po koju pesmu samo ali sam bio siguran da će biti dobro zezanje pa me je zanimalo da vidim na šta će to ličiti i bilo je solidno, lepo sam se i nasmejao par puta. Zvuk je bio tih i nekako prazan, falilo je nižeg registra, bas nisam ni čuo, a ne bi bilo zgoreg ni da imaju ritam gitaristu da malo pokrije te praznine. Inače, dobro sviraju i pevaju posebno.

Srbija je definitivno meka za ove meme šaljive bendove, da sam u fazonu da zarađujem pare od organizacije koncerata samo bih dovodio ovakve komedijaše, nema da omane kod nas. Fale još samo Rokeri s Moravu da se okupe.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su uvek u tom fazonu. Malo stend up, malo sisice i malo rokanje. Iznenadio sam se da su se i u Srbiji videle sisice, Ana nam ulepsala vece i podigla temperaturu za koji stepen. Zvuk je bio tisi zato sto su tu bili likovi iz inspekcije koji su merili decibele, a i koncert je morao da se zavrsi tacno u odredjeno vreme tako da nije bilo cak ni bisa.

1 hour ago, Havočka said:

Kakvo drveće wtf 🤣

Gomila drveca niskog rasta taman da ne vidis nista. Jedno vreme mi glava bila u krosnji i posto nisam nista jeo ceo dan za malo da pocnem da brstim lisce.

Edited by HEFEST
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jedva stigao i da ošacujem tako da ništa od slika. Sisice su onako bile ništa specijalno, ali nije ni za baciti da budemo realni. S obzirom da su prve koje sam video na sceni dobijaju status legendarnih. Jes da je bilo sisica bese i na Enforceru, ali tamo nisam bio na žalost pa ne mogu da sudim koje su bolje. 

30 minutes ago, vudun said:

Ko vam je bre ta Ana...?

Dama u crvenom.  Ljubila se sa Sejšelom. Kao random riba iz publike koju su popeli na binu. 

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Haos sam ja said:

Srbija je definitivno meka za ove meme šaljive bendove, da sam u fazonu da zarađujem pare od organizacije koncerata samo bih dovodio ovakve komedijaše, nema da omane kod nas. Fale još samo Rokeri s Moravu da se okupe.

Mislim da to nema nikakve veze sa Srbijom i nekom takvom preferencijom. Primera radi, u Holandiji u par godina rasprodali dva giga u dva različita grada/regije, prostori oko 1500+ ljudi. I to još i skuplje karte, poprilično sam siguran, nego tu. Jednostavno popularan bend, i to pogotovo rekao bih kod publike koja bi samo opušteno rok veče/izlazak uz štagod da se toči u prostoru.  A pomaže kod ovih svakako što je svirka na jako kvalitetnom nivou.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, Angelystor said:

Mislim da to nema nikakve veze sa Srbijom i nekom takvom preferencijom. Primera radi, u Holandiji u par godina rasprodali dva giga u dva različita grada/regije, prostori oko 1500+ ljudi. I to još i skuplje karte, poprilično sam siguran, nego tu. Jednostavno popularan bend, i to pogotovo rekao bih kod publike koja bi samo opušteno rok veče/izlazak uz štagod da se toči u prostoru.  A pomaže kod ovih svakako što je svirka na jako kvalitetnom nivou.

jel postoji Holandski Perro Deformero, Mortal Kombat, Brkovi, Dubioza? 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 minutes ago, azal said:

jel postoji Holandski Perro Deformero, Mortal Kombat, Brkovi, Dubioza? 

Iskreno nemam pojma.

Najbliže tome što sam znam je Fleddy Melculy, Belgijanci doduše, ali imaju prođu i ovde rekao bih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nikako, taj primitivizam samo ovde postoji, nema to u zlatnoj EU. 

26 minutes ago, Haos sam ja said:

Ja sam video tu Anu kako posle certa odlazi negde sa svojim društvom, tako da možda i nije nameštaljka. 

Propade bekstejdž pas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako želiš da znaš kako je bilo evo zamisli ovo: koncert i svirka odlični, vokal ubija, a ti ga gledaš iz saune na maksimum temperaturi, žedan si a red za pivo kilometar i još ispred tebe stoje 3 Bobana Marjanovića i prave živi zid.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Haos sam ja said:

Srbija je definitivno meka za ove meme šaljive bendove, da sam u fazonu da zarađujem pare od organizacije koncerata samo bih dovodio ovakve komedijaše, nema da omane kod nas. Fale još samo Rokeri s Moravu da se okupe.

retko ima većeg meme benda od eskimo callboya, a oni navlače tone ljudi svuda po svetu. radi ta fora svuda, samo kod nas je slaba izlaznost za skoro sve drugo pa mu dođe kao kontrast 😄 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni rock i treba da bude zajebancija, a ne ozbiljno trtomudanje. U redu je malo bunta, ali su to neki previše bukvalno shvatili. Ja bih pre gledao ovakve bendove svaki dan, a sumorne seronje samo sredom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...