Jump to content

2024.07.15. *Dorćol Platz, Beograd* Steel Panther


Recommended Posts

Svirka je bila ok, bend je kvalitetno odtezgario svoje. Ali organizacija je bila katastrofa. Bina prenisko postavljena, u onoj guzvi covek od 185cm im vidi samo glave i ramena, ostavlja se masti na volju sta rade rukama tamo dole. Redovi za pivo su bili veca komedija do samog benda, jos na svu muku mislim da je barmen u jednom trenutku samo viknuo da nemaju vise piva 😁 Zvuk je bio fino izmiksovan, ali tih, mozda se samo meni cini, ali deluje kao da su ljudi cutali da bi culi bend. I sam zavrsetak, bez bisa, deluje nekako nasilno. Mozda su im setliste svuda ovakve, al neverovatno mi je da nisu svirali Community Property i  Party all day. Uspeo sam i tu Anu da proustim, jer dok ih je ona pokazivala na bini, ja sam ga vadio u klonji... Sve u svemu, bend kvalitetan, al mislim da me onaj Plac na cordolu nece videti neko vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jesam...da e slucaino bila neka Stasa Zaiovic u blizini, mogla ih drukati koliko su vrsili pritisak na ovo celjade da se ogoliti...mada, mozda e bilo dogovoreno

Sveiedno, kad bolju atmosferu napravi Nikola Alas Vranjkovic od The Culta na Arsenalu i ovih cobana, zaobici svaki glam nastup...Bora Maistorovic s ringispilom >>>>>

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Onaj kome se svidja Vranjković u bilo kom obliku nema šta da traži na glem koncertu. Nastup je bio savršen i nije uopšte problem do benda nego u tome što publika nije imala pregled bine, a ni prostora za manevar pa su svi bili prinuđeni da gledaju koncert kao da je opera u pitanju. Takođe atmosferu je nemoguće napraviti u onakvom prostoru na milion stepeni i sa 0,1 % kiseonika u vazduhu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...