Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Tu pesmu da cujem live i da mrem :D Dobro ne bas ali...

Nekako je cudno povezati to kako sad izgleda i onaj glas na albumima :ph34r:

Spot me je razocarao ne zbog toga kako je realizovan vec zbog 'poente' koju bi i trogodisnje dete razumelo. Makar su oni mogli da smisle nesto 'kul' a ne u maniru Lordi (po tome koliko su strashni) :haha: Mislim svi spotovi su bukvalni, svi pljuju crkvu... gde je neka misterija? :D

Edited by MissionVao
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BEHEMOTH Frontman Removed From Polish TV Show Due To Church Demands

 

"In connection with press reports about Adam Darski's behavior during a recent Warsaw club concert... his provocative behavior showed a lack of respect for religious convictions, as well as for the sick and handicapped," Polish TV's president, Juliusz Braun, said on 13 October.

 

The statement was issued after reports that Darski, whose stage name is Nergal, had appeared as a priest and pretended to cure a handicapped person during a Warsaw concert.

 

 

Drugim rečima, Nergal neće biti u žiriju u sledećoj sezoni. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurac iz sazaljenja,ili label/distributor koleze ili bendovi koje mozda povedu na turneju.samo interes bato.

 

Ako je tako, onda nadam se da je peperse pohvalio iz srca :D

 

 

A btw, jednako su mi govno i stari pepersi i novi, a novi album necu ni da slusam. :pivopije:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je tako, onda nadam se da je peperse pohvalio iz srca :D

 

 

A btw, jednako su mi govno i stari pepersi i novi, a novi album necu ni da slusam. :pivopije:

Potpuno je nebitno sta ko voli da slusa ili da hvali.Meni je bitnije kakvu muziku prave a,dobro je prave.Samo da ne bude uticaja Peppersa na neki sledeci album :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kad je Behemoth bio random black metal bend.

 

Ne prdi metalac, bili su izvanredni i tu.

 

Btw dao sam Evangelionu ogromnu pauzu, preko godinu dana, evo me sad na pola slušanja i legao mi je tako dobro da nije normalno :D ovih dana ću probati i Lawless darkness.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili su zaista izvanredan mediocre blek metal bend. :P

 

Bilo je tu dobrih pesama, ali od tek Bewitching the Pomerania pa na ovamo su sva izdanja vrhunska.

 

inace, ja se ponadao nasao si link za Devilock, ti tu nesto mlatis... Srecno sa Lawless Darkness, nije Evangelionu (a btw ni Sworn to the Dark-u) ni do clanaka.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...