Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

Guest WilliamBlake

a koji si ti kurac? icon_smile.gif

Koji? Pa zar nisu svi u osnovi anatomski isti tako da pitanje koji gubi smisao.

Ne znam je li ovo vec ispostirano ovde ali za sve myspace zaludjenike, sto meni nikad nije bilo previse jasno, evo zvanicni Therion myspace:

 

http://www.myspace.com/therion

 

Preko 12000 prijatelja tako da ako hopcete da budete tr00 morate naravno da se sprijateljite sa njima.

____________________________________________________________________

 

Necu da pristanem da mi se skine ban sve dok Black_Totem/Silver_surfer

ne bude udaljen sa foruma, Axeanosilas skinut sa mesta moda, a King Diamond i Guardian of the Blind kao administratori ovog foruma javno ne izvinu, prvo meni a potom da usledi i jedno opste izvinjenje svima koji su do sada na bilo koji nacin i bilo kada bili vredjani, maltretirani i nepravedno banovani sa YUmetal foruma!

Edited by WilliamBlake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko da sebi satanisticko ime obelezio je sebe i od spasa se odvojio. Zasto se ovde dozvoljavaju satanisticke teme?

Pa ako ti smeta, ti idi odavde. musik20.gif

 

 

 

Ukoliko Therion ode u previse heavy vode, npr. ono u nesto slicnije onome sto su svirali na pocetku - moracu da se slozim s komentarom da to vise nece biti to.

Bar ne za mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

therion je poceo kao death metal

ovo sto su uradili sa lemuria/siriusB je maksimalno udaljeno od toga(pa i ove pjesme u kojima ima growl su neka sasvim druga prica), a novi album ide u istom pravcu, znaci jos vise tradicionalnog heavy izraza, koliko sam ja skapirao, a to i sirovi dm sa pocetka su nebo i zemlja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blah, blah, blah. I ova tema ode u tri lepe... Svaka iole obrazovana osoba zna da Gothic Kabbalah nema veze sa "onim" gothic-om pobogu. Objašnjavati "istoriju" pravca učenja kao komentar na realizatorski ili umetnički dojam, a koji je vezan za naslovnu stranu, apsolutno nema nikakvog smisla. Vidim da ovde ima mnogo ponosnih i pametnih. icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

suzdržite se od šutki i ostalih euforičnih talasa

E, pa sad... Večiti problem. Podsetiću da je u pitanju rock/heavy koncert. Mislim da sam time dovoljno rekao. Evo~ ja se u napred izvinjavam zbog šutke, slemovanja, itd. Mada, koncert će biti rasprodat, pa možda i ne bude mesta za avanture te vrste. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

THERION/GRAVE DIGGER

 

! VEOMA VAZNO OBAVESTENJE !

 

Karte za ovaj koncert su od danas u prodaji !

Za sada ih ima samo u Felix-u ! Kao sto znate limitiran je broj karata na 1000 zbog kapaciteta SKC-a ! Interesovanje je preveliko ( kao I za Blind Guardian koncert ) tako da nemojte propustiti priliku da kupite karte !

 

-Cena : 2000din

 

Za fanove GRAVE DIGGER-a ! Posaljite listu pesama koje bi zeleli da vidite I cujete na sledece mailove(posaljite na oba maila ! ) :

[email protected] ; [email protected] ,

mozete osvojiti meet & greet sa bendom ! I naravno ne zaboravite da u subjectu maila stavite : Grave Digger 05.februar 2007 – Serbia !

! VEOMA VAZNO OBAVESTENJE !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice i u skc-u uskoro, samo treba da regulisemo nesto...

A do tada jedino felix ostaje kao opcija... :))

 

Juce sam kupio kartu br. 62, pa kapiram da je toliko otisko za samo dan prodaje,

 

S druge strane, za Exodus mi je karta br. 32 kupljena isto juce, ali se nadam da je prodato nesto i u SKCU ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Gothic Kabbalah" track listing:

 

CD 1:

 

01. Der Mitternachtlöwe

02. The Gothic Kabbalah

03. The Perrennial Sophia

04. Wisdom And The Cage

05. Son Of The Staves Of Time

06. Tuna 1613

07. Trul

08. Close Up The Streams

 

CD 2:

 

01. Wand Of Abaris

02. Three Treasures

03. The Path To Arcady

04. TOF - The Trinity

05. Chain Of Minerva

06. The Falling Stone

07. Adulruna Rediviva

 

Opet dupli,nek sa nosi pederi gladni novaca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...