Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

Ide li neko od vas srecnika u CRO na njihovu svirku???

ja idem, ako ce biti u 11.mjesecu, kako se cini, u Zagrebu i na to se ide! I ovaj put s manje alkohola nego zadnji put u Ljubljani da se barem sjecam nakon koncerta da sam se fotkala sa clanovima benda icon_redface.gificon_cool.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, kako mozhete da se napijate wallbash.gifwallbash.gif

pored takvog benda, to treba da ostane u najboljem setjanju.

 

pr. koncert metallice, BG

Devojka se napila pola sata pre koncerta i shta, 2500 din za vrlo skupu cirku pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif bila je i malo gora od toga

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

postoji razlika u razini alkoholiziranosti, ne vjerujem da itko tko ide na koncert pogotovo negdje tako daleko, pije u tolikoj mjeri da se ne sjeca KONCERTA icon_uhoh.gifbiggrin.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam al po meni Tristania je mnogo bolja od novog Theriona

Bez uvrede, ali je ovo je najveca glupost koju sam skoro cula icon_smile.gif

Kao prvo, kako mozes da uporedjujes Therion sa Tristanijom ako i sam kazes da novi Therion nije gothic/doom? icon_rolleyes.gif

Dalje, iako Tristania spada u jedan od mojih omiljenih bendova, cinjenica je da su ovi poslednji radovi znatno podbacili, sto ne mozes da kazes za Therion...koji fakticki nema los album icon_da.gif

Konacno, definisi mi molim te sta je "novi Therion"? icon_wink.gif Jel to mozda Therion od pre desetak godina, iz Theli faze? icon_smile.gif Ako pak mislis na ove najnovije radove, oni se dosta baziraju na nekom zvuku iz proslosti i po meni su rekapitulacija svega sto su ovih 17 godina radili... icon_mrgreen.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede, ali je ovo je najveca glupost koju sam skoro cula icon_smile.gif

Kao prvo, kako mozes da uporedjujes Therion sa Tristanijom ako i sam kazes da novi Therion nije gothic/doom? rolleyes.gif

Dalje, iako Tristania spada u jedan od mojih omiljenih bendova, cinjenica je da su ovi poslednji radovi znatno podbacili, sto ne mozes da kazes za Therion...koji fakticki nema los album icon_da.gif

Konacno, definisi mi molim te sta je "novi Therion"? icon_wink.gif Jel to mozda Therion od pre desetak godina, iz Theli faze? icon_smile.gif Ako pak mislis na ove najnovije radove, oni se dosta baziraju na nekom zvuku iz proslosti i po meni su rekapitulacija svega sto su ovih 17 godina radili... icon_mrgreen.gif

 

Ja se slazem u potpunosti sa ovim konstatacijama, iako je Tristania jedan od boljih bendova u svom zanru ona ne moze nikako biti bolja od "allmighty" Therion-a. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi njihov demo i prva tri album koji su bili odlican i kvalitetan old school death metal a kod novog mi se ne svidjaju zenski vokali a iplus ima dosta drugih tu uticaja koje ja ne volim

A sta kazes za Lepacu? icon_biggrin.gif

To je jedan od mojih omiljenih albuma, ali stvarno ne znam gde bih ga zanrovski strpala icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...