Jump to content

Immortal & Abbath


Frankenchrist

Recommended Posts

Ja ocekujem black album godine.

 

Mnooogo očekuješ :) Pored Funeral Mista, Wataina, Ondskapta i ko zna koliko stvari koje nisu najavljene (hint: DsO) - good luck :)

 

Kakva bre '99, pa te je godine izasao "IX Equilibrium", da ne spominjem "Rebel Extravaganza"-u i ostale... :da:

 

Normalno, Rebel Extravaganza najjači album od Anthems-a do Rabid Death's Curse.

Edited by Gojk O)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ljudi su snimili najbolji black album IKADA. Jedan Battles In The North je dovoljan da se posere po svim bm albumima zajedno koji su ikada igledali svetlost dana.

 

Cenim da je nizak procenat ljudi koji bi se složili sa tobom :da:

 

Mada, cenim i da je nizak procenat ljudi koji bi se složili sa mnom :)

 

@Svisu: Pazi, 1994e je izaslo brdo dobrih BM albuma, ali 1995e je defintivno Battles in North najbolji Bm album te godine. :)

 

Samo si ispustio iz vida jedan albumčić po imenu Storm Of The Light's Bane.

 

(Da, znam sve, meni je to black metal i gotovo.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

'95. meni "Panzerfaust" black album godine, a vi pricajte sta 'ocete. :da: :da: :da: + Moonspell-ov "Wolfheart" koji je imao pooodosta black osecaja u sebi. :wub: Da, i "Storm", slazem se. :da:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

'95. meni "Panzerfaust" black album godine, a vi pricajte sta 'ocete. :da: :da: :da: + Moonspell-ov "Wolfheart" koji je imao pooodosta black osecaja u sebi. :wub: Da, i "Storm", slazem se. :da:

 

Ma kakav bre Panzerfaust , a kamoli Wolfheart da se meri sa Battles in North..... Jedino taj zli Storm of lights Bane na koga sam zaboravio......

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav bre Panzerfaust , a kamoli Wolfheart da se meri sa Battles in North..... Jedino taj zli Storm of lights Bane na koga sam zaboravio......

 

Eto vidis sta ti je licni ukus, meni su dovoljne "Hans Siste Vinter" i "Quintessence" da oduvaju ceo "Battles". Ne kazem da je on los, daleko od toga, niti poricem njegov znacaj, ali tako to izgleda "through my glasses". :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li su ti ljudi ikada dosad snimili black album godine, pitanje je sad?

 

 

Mnooogo očekuješ :) Pored Funeral Mista, Ondskapta i ko zna koliko stvari koje nisu najavljene (hint: DsO) - good luck :)

 

Normalno, Rebel Extravaganza najjači album od Anthems-a do Rabid Death's Curse.

 

LOL!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnooogo očekuješ :) Pored Funeral Mista, Wataina, Ondskapta i ko zna koliko stvari koje nisu najavljene (hint: DsO) - good luck :)

 

Jebiga, ti se nadao za 1349, sta je bilo bilo je, sada je moj red ;]

 

A za '99u, jest', sramota Emperor, zaboravih, no kada bih vagao Ekvilibrijum i ATHOW, opet bih se odlucio za latter.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne razumem toliko odusevljavanje Rebel Extravaganzom... ima 100 boljih albuma. Inace da se vratimo na Immortal, malo je glupo govoriti kakav ce biti dok jos nismo culi ni preview od 30 sekundi. Samo mogu reci da ja ocekujem dobar album posto los jos nisu izdali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, jbt, od 1. Januara 2000. u 12 sati do 1. Januara 2000. u 12:01.

 

A i pitanje je koliko je Rebel black. Tu su vec poceli sa drugim uticajima. Mada, meni najbolji Satyricon. U stvari samo to i Nemesis Divina i valjaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...