Jump to content

Tema za basiste


Nurg

Recommended Posts

conklin nisu normalni ljudi - prva firma koja je pravila (debelom budi dickensu) 7 pa 9 zicani bass... u medjuvremenu su napravili i 11sticu!!!

 

a sta se tice dave larua... mnogo, mnogo!!! dobar bassista!!! bas mi se svidja njegov fazon! i svidja mi se onaj narandzasti bongo bass kojeg svira!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo lika koji svira temu iz igrice MARIO na conklinovom 11string-u!

 

http://www.funmansion.com/html/Mario-Theme.html

 

lik se inace zove jean baudin! njemu pripada i onaj 12stringer kojeg sam postovao pre par strana!

inace je lik budala! slusao sam i neku njegovu stvar sa klavirom koji je odsviran (KLAVIR) na tom 12stringeru (jer taj bass jelte ima i midi izlaz! - kao i oni gore postavljeni modeli!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam video lika u prodavnici jednoj akko svira super marija i nothing else maters ceo na cetvorozicanom basu icon_smile.gif

sigurno svira gitaru pa mu bilo lakse da to odsvira.

ja za sad znam pocetak Nothnig else matters laugh.gif

Ajde odsviraj kolce na bassu

Edited by Livnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi je malo previse,.....KAd oces klavir,sednes za klavir,kad oces bas,uzmes bas......Mislim ono......sad.gif

slazem se sa tobom u neku ruku! al dobra je fora da ne moras tehnicki da budes vican svim tim instrumentima vec ih lepo odsviras na svom instrumentu a midi odradi ostatak! mislim brdo midi budnjeva je radjeno klavijaturama laugh.gif takodje i basseva! pa zasto onda ne bi bio klavir radjen bassom biggrin.gif ili npr. violina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...