Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Ocu da uradim ManOwaR tetovazu... danas bio na adi sa drustvom i vido sam one privremene tetovaze ... istetoviracuPaddy_tattoo.jpg na desnoj shaki!

 

a ono kad se jos malo razvijem uradicu tr00 tetovazu isto na Shaki!

 

- malo da skrenem temu sa gluposti ...

 

el ima neko mozda neku ManOwaR tetovazu?

Edited by FëanorSonOfFinwë

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu u Rumuniju, ne mogu da vadim vizu, a i put je naporan. Pošto je teško očekivati da dođu ovde ili u Hrvatsku, čekam da ukinu vize, pa da se pojave u Mađarskoj ili Slovačkoj.

Sto ne mozes da vadis?

A i ako ides za Kavarnu,posle toga put nije naporan :pivopije:

 

 

samo da se prikljucim ostatku ekipe i...:pivopije:

...i da odes i ti malo na odmor,kao i oni - no problem :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sljedeća osoba koja napiše da je Manowar gay BIĆE BANOVANA BEZ UPOZORENJA! Ako nemate šta pametno da kažete, zaobiđite temu.

 

Nego, novi ep: Šta reći, tri brze stvari nisu loše, mada je malo previše "po knjizi", editovana verzija Die With Honour (u čemu je razlika?) i Crown and the Ring kao neka metal verzija, gdje se u stvari samo Adams bolje čuje su uvijek ok. za poslušati, ali stvarno čemu? Što se tiče Fathera, ali baš stvarno čemu? Mislim, shvatam ja tu priču: izdavačka, kuća, pa na raznim jezicima za razne fanove, pa laganica da se može pustiti na radiju u 3 popodne, ali šta bi sa onim: All men play on 10?!? I još kad bi se Joey sjetio da zna da svira bas, pa da čujemo nešto u stilu Guayana ili Bridge of Death....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sljedeća osoba koja napiše da je Manowar gay BIĆE BANOVANA BEZ UPOZORENJA! Ako nemate šta pametno da kažete, zaobiđite temu.

 

Podrzavam te prijatelju!

Inace ovaj novi EP je dobar(pogotovo ove tri brze pesme).Pesma Father mi je OK na engleskom ali na ostalim jezicima mi se bas nesto i ne svidja. Ipak svaka cast Ericu sto se potrudio oko svih tih silnih jezika tako da pesme zvuce kao da ih je uradio neki lik iz Turske, Grcke, Poljske, Brazila... koji poseduje glasne zice Eric-a. Ne svidja mi se i sto su malo usrali pesmu Crown and the ring(jedna od najboljih pesama sa mog omiljenog albuma Kings of metal), bolje je da su je ostavili onakvu kakva jeste.

 

other bands play MANOWAR KILL!

Edited by MunzeMetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče Fathera, ali baš stvarno čemu? Mislim, shvatam ja tu priču: izdavačka, kuća, pa na raznim jezicima za razne fanove, pa laganica da se može pustiti na radiju u 3 popodne,
Pa jos i na hrvatskom...

 

Ove nove 3 brze pjesme u odlicne.Udaraju bas tamo gdje treba. :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Edited by metallicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Magic Circle Festival 2009 Tickets And Outlets

 

 

The Magic Circle Festival is being staged at the Loreley "Freilichtbühne" (Open-Air Theatre) in just a few weeks now, so it's high time you thought about getting your tickets (EUR 75.00 plus booking fee). The simplest way to order them is from the online shop. The tickets will then be sent straight to you within 2-3 days. Tickets are also available from all the regular ticket outlets and at the box office as well on the day for €85.00 for those deciding to go at the last moment.

 

You can order your tickets online here. "

 

 

Hm,oce da povecaju cene za fest na dan pocetka desavanja.

Toga ranije nije bilo <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grishnackh...:jos jedan slican izliv ljubavi i ti ides na odmor :da:

 

 

@Razbijac:svaka cast za potpis :pivopije:

 

Fight proud my son

You're the Defender

God has sent

 

 

Heavy metal or no metal at all, whimps and posers leave the yumetal.net

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Sljedeća osoba koja napiše da je Manowar gay BIĆE BANOVANA BEZ UPOZORENJA! Ako nemate šta pametno da kažete, zaobiđite temu.

 

Nego, novi ep: Šta reći, tri brze stvari nisu loše, mada je malo previše "po knjizi", editovana verzija Die With Honour (u čemu je razlika?) i Crown and the Ring kao neka metal verzija, gdje se u stvari samo Adams bolje čuje su uvijek ok. za poslušati, ali stvarno čemu? Što se tiče Fathera, ali baš stvarno čemu? Mislim, shvatam ja tu priču: izdavačka, kuća, pa na raznim jezicima za razne fanove, pa laganica da se može pustiti na radiju u 3 popodne, ali šta bi sa onim: All men play on 10?!? I još kad bi se Joey sjetio da zna da svira bas, pa da čujemo nešto u stilu Guayana ili Bridge of Death....

 

 

To kralju,BANOVANI bez upozerenja.Other bands play,Manowar Kill!

Također,da niko nije pominjo one pićketine Nanowar,znaći,od toga mi se creva prevrću.Kad sam ustvari vido šta su oni,i šta rade,pa to je za odstrel.DABOGDA IH ERIK ADAMS LOVIO PO ŠUMAMA TRIGLAVA.

 

Invuctuse,baća,Manowar su stare Lole,da im se oprostiti ovakve stvari.Legende su to.Potez kao što je ovaj mini album je meni okej,jes da i mene nedostaju pesme poput WaRLORD,Gloves Of Metal,Hatred,Bridge Of death,al godine ide,ne mogu ni oni svirati više ko da imaju 20.

 

Kad porastem jednog dana,biću Đoi...koji je ono kralj bog te mazo,znaći svaki koncert,beseda,onda lepuškasta kurvica obrijane pićkice,izvodi se na binu,malo razmenjujemo salivu,ruka na bulji,kita udara u toku kaiša,njoj pićka kuva...pa di ćeš većeg uzitka...verovatno ju i kara u bekstejdzu,po amerićkom PS-u: Žvaljenje,drkanje,pušenje,lizanje,pa tek onda metanje.To je to!MANOWAR!

 

MA bas si odlican. IZgleda da moram da se namazem lubrikantom i obucem krznene gace da bih pohvatao cari manowara. I da nadjem decka. :da:

 

Samo ti lepo operi prdaru geju,da mi ne bude zut ko dukat kad ga izvadim ti iz prkna.jerbo moraćeš ti posle da ga pljugaš,za to što prićaš o Manowaru.Kurvo nevaspitana.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...