Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Ne zelim da se muchim da govorim moju zgrozenst tvojim postom. Samo cu ti postaviti jedno pitanje Morana , a to je da li ti slushash metal sto mislish da su muzichki (nachi kako svira bend), najbolji pravac za tebe ili ti je vazno da je bend zao, hladan, sirov?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dude, where's my car

 

Oстаде код Ештона Кучера, мада није ни њему лоше.

Мази га и пази вечито млада Деми Мур - ух, ух гризем се за пампур :udri:

 

- Ова десно је баш слатка цурица иначе, а и другарица њојзина трећа са десне стране. :mhihi:

А ову буљаву лево, мора да су намонтирали ... да да, желим да верујем да је то само фотомонтажа. :cry:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zelim da se muchim da govorim moju zgrozenst tvojim postom. Samo cu ti postaviti jedno pitanje Morana , a to je da li ti slushash metal sto mislish da su muzichki (nachi kako svira bend), najbolji pravac za tebe ili ti je vazno da je bend zao, hladan, sirov?

 

Ovo drugo.Kako kaze Ilija Cvorovic:

Jebe se njemu sto ovaj stanuje u mojoj kuci

 

black-black-metal.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро је ипак да, с времена на време, неко направи фејк ник или се пак појави тако некакав да мало размрда ових пар тема - Cradle of Filth је у ствари кантри, Dimmu Borgir је поп-рок и "Mother North" је химна свих времена и не би требали да свирају ишта сем ње.

Кул.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovo i jeste vazno.

 

ne. Hmmm neznam sta moze da me natera da slusham neki bend sto je samo sirov, zao,hladan.... ako neznaju da povezu kako valja dva rifa. Zato neshto i nevolim DarkThrone. Jebeshga ti volish da slushash likove koji neznaju da sviraju ja volim suprotno jebeshga.

 

@Josife, eh da i molim te neostavljaj tudje slike na forumu, ako ti taj nije dozvolio ili ti nisi na njoj. Nije pristojno. :)

 

a i si siguran da je to ta devojka, mislim ta Morana sa spacea ima vec nick ovde , zashto bi otvarala drugi?

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро је ипак да, с времена на време, неко направи фејк ник или се пак појави тако некакав да мало размрда ових пар тема - Cradle of Filth је у ствари кантри, Dimmu Borgir је поп-рок и "Mother North" је химна свих времена и не би требали да свирају ишта сем ње.

Кул.

 

Gavro, ne razumeš - ovo nije fake nalog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo ti ne seri molim te.izjasnjavas se kao ATEISTO PAGAN,ne razgovaras sa drugarom zato sto se osisao na kratko.ti si bogom dana da kazes sta je black metal.

napravi ti bolje,a ne da sedis u toj selendri u da seres jer ti mama i tata placaju net dok ti na koncert wataina ides sa 3 kile farbe na licu misleci da pola beograda drka na tvoje sare ispod ociju.

 

Hmm..Bar da ima istine u tome shto si neosnovano napisao..Gomila mojih drugova je tjelavo ili protjelavo..A ima i onih sedih ako te bash zanima :P:)  Nisam iz sela,niti sam se izjasnila da li sam ateista ili ne..Sama platjam svoj internet od svojih para,nisam ishla ni na jedan koncert,samo sam visila po lokalnim svirkama.Da,farbu ne stavljam ni na kosu,kamoli na lice.. :)

 

 

Opaska za Satyricon je na mestu shto se tiche muzike..Uzmi Death za primer..Oni su NAPREDOVALI u svojoj muzici,nisu se prodali..

 

Uostalom..Iznela sam svoje mishljenje koje vi ili prihvatite ili pobite.Nisam ovde da bih vredjala i bila vredjana ili da bih nekome nametala svoje mishljenje.Uostalom,ukusi su razlichiti kao i mishljenja...

 

Ukoliko nemate da napishete neshto pametno,da iznesete dobar argument kojim me mozhete ubediti da nisam u pravu - zaobidjite moj post i nastavite dalje..Svako mozhe da vredja.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to da su se prodali znaci da su poceli da zaradjuju? Sviraju muziku koju vole covece. Nece sigurno da rade kao djubretari na ulici da bi skrpili kraj sa krajem i ostali true i zli i hladni. Ovo je njihov posao, osecaju da je to dobitna formula. Nekom se svidja, nekom ne. KRAJ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm..Bar da ima istine u tome shto si neosnovano napisao..Gomila mojih drugova je tjelavo ili protjelavo..A ima i onih sedih ako te bash zanima :P:)  Nisam iz sela,niti sam se izjasnila da li sam ateista ili ne..Sama platjam svoj internet od svojih para,nisam ishla ni na jedan koncert,samo sam visila po lokalnim svirkama.Da,farbu ne stavljam ni na kosu,kamoli na lice.. :)

 

 

Opaska za Satyricon je na mestu shto se tiche muzike..Uzmi Death za primer..Oni su NAPREDOVALI u svojoj muzici,nisu se prodali..

 

Uostalom..Iznela sam svoje mishljenje koje vi ili prihvatite ili pobite.Nisam ovde da bih vredjala i bila vredjana ili da bih nekome nametala svoje mishljenje.Uostalom,ukusi su razlichiti kao i mishljenja...

 

Ukoliko nemate da napishete neshto pametno,da iznesete dobar argument kojim me mozhete ubediti da nisam u pravu - zaobidjite moj post i nastavite dalje..Svako mozhe da vredja.

 

Kao sto sam i predpostavio, nije to ta Morana. Josife isproziva tu likushu sa spejsa bez ikakvog razloga. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isproziva on Brynhildr ni krivu ni dužnu, kao da je jedina Morana na spejsu, okači njenu sliku i ismeja je...

Da li će ga stići strašni sud?

Hoće li pravda biti zadovoljena?

Gledajte nas i sledeće nedelje u istom terminu. Ostanite uz naš kanal, prijatno veče.

 

-_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...