Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Rly. What? Mislim jedino gay na toj slici je sto su dva muskarca bez ijedne devojke u sred nedodjije. Inahce Satyru nestoje te cvidze bolje da je uzeo neke koje mu vishe idu uz glavu ove izgledaju nekako prevelike za njega.

 

Ali one rebel extravaganza tour slike su priceless. XD

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad to pominjete, pade mi nešto napamet. Pogledajte Ihsahna i Satyra dijahronijski. Prvo su obojica bili total kvlt underground, pa su 1996 oba benda snimila spot, onda se 1998. obojica obrijali do glave (doduše, Satyr prvi :da:), da bi na kraju obojica krenula da se zalizuju (ovaj put Ihsahn prvi). Slučajnost?

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinite ako je tema bila otvarana, ali me ultra jako zanimaju mishlenja drugih ljudi o ovom bendu. Samo skrecem paznju na to da sam fanatik sto se tice starijih albuma Satyricona (Dark Medieval Times i the Shadowthrone), a shto se tiche najhvaljenijeg njihovog albuma, Nemezis Divina, smatram da je to pricha za malu decu: najjednostavniji album koji se pusta bebama kao uspavanka, a nema ni neke umetnicke kvalitete, tako da zaista nezasluzuje rang najboljeg njihovog albuma. Taj album Mrzim, dok su novi albumi (Volcano, Rebel), dosta bolji.

 

... i onda je mrmot umotao cokoladu u foliju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinite ako je tema bila otvarana, ali me ultra jako zanimaju mishlenja drugih ljudi o ovom bendu. Samo skrecem paznju na to da sam fanatik sto se tice starijih albuma Satyricona (Dark Medieval Times i the Shadowthrone), a shto se tiche najhvaljenijeg njihovog albuma, Nemezis Divina, smatram da je to pricha za malu decu: najjednostavniji album koji se pusta bebama kao uspavanka, a nema ni neke umetnicke kvalitete, tako da zaista nezasluzuje rang najboljeg njihovog albuma. Taj album Mrzim, dok su novi albumi (Volcano, Rebel), dosta bolji.

 

 

Dark Medieval Times, The Shadowthrone, The Forest Is My Throne i Nemesis Divina su entiteti koji kvalitativno idu zajedno... najbolje sto su Satyricon napravili ikada + Nero

(pa sad ide ona moja: o licnim ukusima i afinitetima nema smisla/potrebe raspravljati...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...